Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam...

Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Nem fér bele az értékrendembe az, amit elvárna tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


23 éves lány vagyok. Kaptam egy olyan állásajánlatot, amivel, ahogy szokták mondani: Megfognám az Isten lábát. Nagyon jó kereset, külföldi utazások, stb.


DE! A leendő főnököm kifejtette a személyes interjú során, hogy nem ígéri meg, hogy idővel nem közeledne szexuálisan, mert szerinte úgy lehet igazán megismerni a másikat, mint embert, ha testiség is van közöttük.


Nekem ez nem fér bele, viszolygok-undorodok a gondolattól. Nagyon le vagyok törve.

Egyértelműen nemet fogok mondani, nem kérdés, hogy mit tegyek. Csak nagyon bánt... :(


3 hónapja végeztem az iskolával, nem kaptam semmilyen melót, lényegében az ölembe hullik egy ilyen ajánlat, de ezzel a feltétellel nem tudom csinálni.


Kérlek mondjátok, hogy idővel kapok olyan munkát, ahol az eszemért fogok kelleni, és nem azért, mert a főnöknek nem csak asszisztens, hanem ágyas is kell. :(


Ja, barátnőm szerint hülye vagyok, mert ez egy "ilyen világ", és azt mondta, hogy egy birka vagyok, amiért nem csapok le egy ilyen ajánlatra.


Nem fér bele az értékrendembe, nem tudnék tükörbe nézni.



Jól esett, hogy ki írtam, köszönöm annak, aki végigolvasta.


2011. szept. 9. 14:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseregj rajta. Jobban fájna, ha prostiként kezelne...és dolgoztatna. A jó munkaviszony alapja a másik elismerése, tisztelete, nem pedig a kihasználása, megfélemlítése. Ezt a munkahelyet nem kell sajnálni, ez lehet a beetetés.
2011. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Már maga az ilyen ajánlat is erkölcstelen, sőt bizonyos feltételek fennállása esetén szerintem lehet szexuális zaklatás is. Konzultálnék ügyvéddel, bár elég nehéz lehet bizonyítani.
2011. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat. Nagyon jól esik ilyet olvasni, jobban érzem magam. :)


Utolsó! Ez a pasi is olyan, mint egy gnóm...Persze, ha jó pasi lenne, akkor is visszautasítanám, mert igenis büszke vagyok, és nem a testemből fogok élni. Lehet, hogy egyről beszélünk? Írd le légyszi a keresztnevét.

2011. szept. 9. 14:55
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan, ezt egy kicsit màr nehéz felfogni.
2011. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
15%
Mai világban szexmentesen érvényesülni? Felejtsd el. Bár rabolhatsz bankot is vagy lehetsz dealer... :D Én inkább a szex részét választottam. 1 év nem olyan sok az életemből. De utána boldogan fogok élni, míg meg nem halok. :)
2011. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, szánalmas vagy.
2011. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

Én a helyedben feljelenteném a rendőrségen vagy az ombudsmannál névtelenül. Undorító dolog, hogy valaki így akar olcsón k@rvához jutni. Ráadásul az ilyenek többségének családja felesége is van.

Remélem rendesen megbüntetik az illetőt.

2011. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%

Hát valóban ez már bűncselekmény. Rá kell küldeni a hatóságot, ők majd kiküldenek egy beépített tesztjelentkezőt, aki rács mögé juttatja, oda ahova való.

Ha ciganyok pattoghatnak, hogy a bőrszínük miatt nem veszik fel őket, akkor ez mégnagyobb törvénysértés.

2011. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is jártam így igaz párévvel idősebb voltam, az interjú után találkoztunk és akkor mondta, h azt szeretné, ha a barátnője lennék(felesége mellett). Hát nem lettem meg jóval idősebb volt nálam, nekem sem fért bele az értékrendembe.

Barátnőd el van tájolva, de lehet neki ez jönne be..

Aztán én is kaptam sokkal jobb melót, ne csüggedj találsz Te is! Sok sikert hozzá, kitartást!

2011. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%
15:06, hany eves vagy?18?jobb, ha tudod, h az ilyen dolgok nem egy evet vesznek el az eletedbol, hanem sokkal tobbet.
2011. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!