Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam...

Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Nem fér bele az értékrendembe az, amit elvárna tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


23 éves lány vagyok. Kaptam egy olyan állásajánlatot, amivel, ahogy szokták mondani: Megfognám az Isten lábát. Nagyon jó kereset, külföldi utazások, stb.


DE! A leendő főnököm kifejtette a személyes interjú során, hogy nem ígéri meg, hogy idővel nem közeledne szexuálisan, mert szerinte úgy lehet igazán megismerni a másikat, mint embert, ha testiség is van közöttük.


Nekem ez nem fér bele, viszolygok-undorodok a gondolattól. Nagyon le vagyok törve.

Egyértelműen nemet fogok mondani, nem kérdés, hogy mit tegyek. Csak nagyon bánt... :(


3 hónapja végeztem az iskolával, nem kaptam semmilyen melót, lényegében az ölembe hullik egy ilyen ajánlat, de ezzel a feltétellel nem tudom csinálni.


Kérlek mondjátok, hogy idővel kapok olyan munkát, ahol az eszemért fogok kelleni, és nem azért, mert a főnöknek nem csak asszisztens, hanem ágyas is kell. :(


Ja, barátnőm szerint hülye vagyok, mert ez egy "ilyen világ", és azt mondta, hogy egy birka vagyok, amiért nem csapok le egy ilyen ajánlatra.


Nem fér bele az értékrendembe, nem tudnék tükörbe nézni.



Jól esett, hogy ki írtam, köszönöm annak, aki végigolvasta.


2011. szept. 9. 14:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb minden interjút vegyél fel diktafonnal, ezzel már fel lehet jelenteni
2011. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
43%
Ma csak a megélhetési k-k mennek előre.
2011. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%
Jajj, hagyjatok mar abba ezt a nyafogast meg onsajnaltatast!akkor szerintetek minden egyes cegnel magyaro-n minden jo pozicioban levo no csak azert van ott, ahol van, mert k.va?Ha van kitartasod, meg tenyleg tehetseges vagy, akkor ugyis sikeres leszel.Ezen meg nem kell itt sirankozni, hogy kifogtal egy ilyet.Lepj mar tul rajta.Ha ettol ennyire kivagy, hogy birod majd a tobbi megprobaltatast?
2011. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%

Én elvállalnám és felvételt készítenék az illetőről,vagy telefonnal,vagy hangfelvevővel,videóval :) Aztán mondanám neki, hogy kedves főnök Úr, szeretne böribe menni esetleg,vagy abbahagyja a közeledést végre? :)


Még 1-2 hónapot dolgoznék ott,zsebrevágnám a lóvét és keresnék új állást :P

2011. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor baromi nagy szerencsém van, mert pont most kaptam egy hasonló pozíciót, szerencsére szexmentesen. A főnök egyedül arra kérdezett rá, hogy bírom-e, ha néha magas C-n kezd valamit mondani.

Később pedig megkérdezte, hogy ha azt látom, hogy igazságtalanul bánik egy alkalmazottal, akkor mit tennék? Az volt a jó válasz, hogy később négyszemközt figyelmeztetném, hogy szerintem igazságtalan volt.


Nekem nagyon pozitív volt, hogy látja a saját hibáit és nem képzeli magát istennek.


A második kedvező benyomás az volt, amikor a HR-es felhívott, hogy felvettek, másnap ő is felhívott, hogy nagy örömmel üdvözöl a csapatban és alig várja, hogy beállhassak dolgozni (még az adminisztrációt le kell pörgetni). De mindezt rettentő tisztelettudóan és kedvesen. Úgyhogy alig várom az első munkanapot, már szeretnék a papírozáson túl lenni.

2011. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

17:37. Nem sajnálom magam, csak qrvaszar meló nélkül lenni, bárhova elmennék, kivéve erotikus meg házalós.


Képzeld el, hogy rohadtul nehéz. Örülök, hogy Te nem vagy ebben a helyzetben, nincs ilyen gondod. Irigyellek.

2011. szept. 9. 21:24
 27/28 anonim ***** válasza:
39%
Tenyleg nincs, mert a pasim a fonokom:-))))
2011. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Akkor meg ne járjon a szád. Köszi...


A többieknek köszönöm az értelmes és nem lekezelő válaszokat! :)

2011. szept. 11. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!