Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a korban külföldre menni?

Ebben a korban külföldre menni?

Figyelt kérdés

50 éves nő vagyok és szeretnék kimenni külföldre munkát vállalni. Mivel a gyerekeket imádom, elsősorban bébiszitter állásra gondoltam, de jöhet bármi más is, nem félek a munkától.

Anglia, vagy Hollandia szerepel az elsődleges terveimben. Erős középfokon beszélek angolul, van jogsim és szerencsére egészséges vagyok, tele energiával és sok szabadidővel. Szeretném megmérettetni magam és nem utolsó sorban gyakorolni a nyelvet.


Az elszántságommal nincs baj, csak azt nem tudom, hogy ebben a korban kaphatok-e kinn munkát ? Nézegettem a lehetőségeket, mindenhol fiatalabbat keresnek.


Van erről tapasztalatotok ? Illetve tudtok ajánlani olyan oldalakat, vagy cégeket, akik megbízhatók és érdeklődhetnék ?


2011. szept. 14. 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én voltam kint külföldön au pairkedni, és ott kint az egyik ismerős családnál volt bentlakásos házvezetőnő, ő vigyázott ott a gyerekekre is, meg főzött, takarított a lakásban. Ez egy kb. 40-50 közötti hölgy volt, szóval neked is van esélyed ilyen állást találni. Esetleg próbálj meg nanny állásokra pályázni, úgy tudom, az is hasonló, mint amit ez a házvezetőnő végzett.
2011. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

UK-ban az a probléma, hogy az elmúlt pár évben nagyon elharapózott az idegengyűlölet... persze nem lesz ott se bajod, meg ott is találnál munkát, de ott életed végéig egy Kelet-Európai bevándorló maradnál, aki elveszi az angolok munkáját.

A hollandok pedig tapasztalatom szerint borzasztó arrogánsak, lekezelőek, és intoleránsak tudnak lenni.


Én, ha mennék külföldre, tuti, hogy Spanyolországba mennék, nagyon rendes emberek, és nyitottak. Vagy ha Benelux államok, akkor már sokkal inkább Belgium.


De persze ezek csak az én tapasztalataim, ne legyen igazam, de Hollandia nekem tuti az utolsó helyek között szerepelne, ha mennék.

24/F

2011. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!