Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a korban külföldre menni?

Ebben a korban külföldre menni?

Figyelt kérdés

50 éves nő vagyok és szeretnék kimenni külföldre munkát vállalni. Mivel a gyerekeket imádom, elsősorban bébiszitter állásra gondoltam, de jöhet bármi más is, nem félek a munkától.

Anglia, vagy Hollandia szerepel az elsődleges terveimben. Erős középfokon beszélek angolul, van jogsim és szerencsére egészséges vagyok, tele energiával és sok szabadidővel. Szeretném megmérettetni magam és nem utolsó sorban gyakorolni a nyelvet.


Az elszántságommal nincs baj, csak azt nem tudom, hogy ebben a korban kaphatok-e kinn munkát ? Nézegettem a lehetőségeket, mindenhol fiatalabbat keresnek.


Van erről tapasztalatotok ? Illetve tudtok ajánlani olyan oldalakat, vagy cégeket, akik megbízhatók és érdeklődhetnék ?


2011. szept. 14. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy barátunk tavaly ment ki Jeruzsálembe házi betegápolónak egy magyar családhoz, nem beszél az anyanyelvén kívül más nyelven, most tanul a szabadidejében héberül. Neki nagyon bejött, egyébként egy 57 éves nőről van szó, nem okoz gondot a kora sem kint. Imádja amit csinál, élete egyik legjobb döntése volt. Én csak támogatni tudlak ebben, ha ezt szeretnéd!
2011. szept. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Anyukam 57 evesen kezdte a külföldi munkat,igaz ö privatul,takaritani jart.Rengeteg munkaja volt,meg a napig is eljar nehany hazhoz,mar unalmaba,most 73,meg jol birja magat,egeszseges.

Ha privatul mennel,gyereket vallalni,gondolom van sok eselyed,sokan jobban szeretik,az erett nöket.

Ez ugy müködik,h. ismerösök ajanlanak,v. pedig te keresel ujsagba,v. te teszel vesz hirdetest,ha mar van egy helyed,a többi mar jön,pl. ha keresel meg egyet,mar az uj munkaado ajal,sokan,szeretik,ha mar olyan valaki megy hozza dolgozni,akit ajallottak.

2011. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősöm jött ki Németországba, 52 éves. Nem nagyon beszélte a nyelvet, egy ügynökségen keresztül jelentkezett munkára. Őt idősgondozónak osztották be, elég jól keres vele, nyelvet gyakorol, jó körülményei vannak.

Ha én is ilyen helyzetben leszek, biztos kimennék később. :)


20L

2011. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Munkatársam anyukáka ment ki Angliába pont bébiszitternek. Kb. 1 éve, azóta haza sem jött. Szóval gondolom jól érzi kint magát. A család persze volt kint meglátogatni, de ők is támogatták. Itthon elvesztette a munkahelyét. Nem tom hányéves lehet, de munkatársam 29 éves, és még nagyobb tesója is van, tehát az anyuka is 55 körül lehet.
2011. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze h kaphatsz munkát, pláne ilyen bébiszitterkedést :) Nyugodtan, ha érzel magadban erőt, vágj neki. Persze nem ész nélkül.


Egyébként én elég sokat járok külföldön meló miatt, és szerintem UK meg Hollandia nem a legjobb választás :S

24/F

2011. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

masodik,boccs

*te teszel fel hirdetest(nem vesz hanem fel).

2011. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Húúúúúú, de rendesek vagytok. Köszönöm.:)


Jöhetnek még a vélemények, hálásan fogadom.

2011. szept. 14. 12:58
 8/12 A kérdező kommentje:

12.52-nek.


Ha nem UK és Hollandia, akkor tapasztalataid alapján melyik országokat ajánlanád ? Nekem teljesen mindegy, csak az angol miatt gondoltam erre a két országra, na meg azért, mert már jártam mindkettőben és különösen Hollandia nagyon bejött.

2011. szept. 14. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon klassz, hogy ilyen vállalkozó kedvű vagy!

Ha akarod, biztos, hogy sikerülni fog!!!!

Sok fiatal példát vehetne rólad.

2011. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Naná, hogy akarom. Higgadtan, megfontoltan, de mindenképpen megyek.:)
2011. szept. 14. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!