Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a párom...

Mit csináljak, hogy a párom végre ésszre vegye?

Figyelt kérdés
A párom testvérének a mennyasszonyáról van szó,totál egy nullának néz engem,hiába akarok vele barátkozni,nem nyit felém,ha kérdek tőle valamit direkt,hogy hátha összebarátkozunk vagy valami,visszaszól egy szóval és kész,lezárja.Hiába mondom a páronak,hogy nem igen akarok velük sehova menni,azt mondja,hogy ezt én mesélem be magamnak.Volt mikor a lánynak a barátnője is ott volt,akkor meg félre álltak és elkezdtek nevetgetni rajtam,pedig vagyok olyan mint ők,de akkor mi?A párom eddigi barátnőivel mind jóba volt,csak én nem jövök be neki...
2011. szept. 12. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jujj, tudom, h ez elég rossz. Nálunk is volt hasonló szitu, csak a férjem haverjainak barátnői csinálták ugyan ezt. Elmentünk egy közös baráti pl pókerezésre, a srácok játszottak, én meg kénytelen voltam beállni hozzájuk, mert mert a másik csaj összebújva susmusolt, és éreztem rajtuk, h nagyon nem akarják a társaságomat... :/

A férjem néhány ilyen alkalom után magától észrevette. Azóta (természetesen nem emiatt) megszűnt a haveri viszony, mi pedig vidékre költöztünk.. Ez is egy szép sztori volt. Ahelyett, hogy a férjemet biztatták volna a haverok a terveinkben, lenéztek minket, és flegmán bántak velünk. Totál idiótáknak gondoltak, mert vidékre akartunk költözni. Ez pedig nagyon csúnyán megmérgezte a "barátságot", már ha így utólag visszatekintve lehet annak nevezni.

2011. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
* másik 2 csaj
2011. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség van. 1.Riválist lát benned. 2.Kisebbségi érzései vannak, ezért egy általa "gyengébbnek" vélt embert (jelenleg téged) próbál lealacsonyítani, hogy többnek érezze magát. (Halkan megjegyzem, hogy amennyiben ez a szitu és látja hogy aggaszt a viseledkése vagy hogy jóban akarsz lenni vele, csak fokozod az örömét.) 3.Csak egy primitív,bizonytalan liba, aki, megijed egy "nem hasonszőrűtől" és biztos, ami biztos rögtön ellenségeskedik vele.


Az előttem szóló bölcs valakihez hasonlóan én sem ajánlom, hogy "dörgölőzz" hozzá, különben bekebelez és még kevésbé fog tisztelni,mint eddig.


Megjegyzem: nagyon hasonló helyzetben voltam valaha a sógornőmmel. (Lány vagyok és a fiútestvérem akkortájt friss arájáról beszélek.) Megpróbált lealázni, méghozzá eléggé rafináltan, a családunk előtt direkt kedves volt, ha viszont kettesben maradtunk megvetően, lenézően viselkedett. Még csak nem is köszönt, ellenben ócsárolt, ahol csak tudott.

Nem díjaztam a viselkedését. Bár nem kezdeményeztem nyílt háborút, csak némileg viszonoztam a viselkedését. Magam is meglepődtem, de azóta tisztelettudóbb velem, pedig jóformán csak annyit tettem, hogy megvontam tőle az alap kedvességet plusz levegőnek néztem.

Később kiderült, hogy rettentően féltékeny volt rám és édesanyámra (a "többi" két nőre a testvérem életében). Ez a féltékenysége azóta is tart, több, mint tíz éve...anyukánkat még most is próbálja gyengíteni, szívatni.

2011. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A nők tbbsége sajnos kiakarja sajátítani a férfit magának, és mindenkit elmarni mellőlük,mindenkit lealacsonyítani mellettük,hogy ők nagyobbnak tűnjenek,tisztelet a kivételnek.
2011. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem is értem. A párodnak a valakijének a valakije. Hát nem leszarod? Mit könyörögsz a figyelméért? Egy senki ő neked tulajdonképpen. Szard le. Biztos még nagyon fiatal. Lehet, hogy a kisujján is nevetgél. Ne akard annyira a barátságát. Nem olyan értékes az!
2011. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nehéz nem törődni vele, ha közös programokat csináltok. Lehet nem ez a legjobb megoldás, de én is olyan gusztustalan lennék vele, mint amilyen ő veled. Mondjuk ha elmentek közösen moziba, vidd magaddal az egyik barátnődet is és látványosan beszéljetek róla, és röhögjetek rajta. Nekem az fordult meg elsőnek a fejemben, hogy lehet tetszel a párod testvérének, és ez b@sztatja a csajt. Vagy esetleg rivalizál veled, csinosabbnak tart téged, és ezért paraszt.
2011. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!