Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a párom...

Mit csináljak, hogy a párom végre ésszre vegye?

Figyelt kérdés
A párom testvérének a mennyasszonyáról van szó,totál egy nullának néz engem,hiába akarok vele barátkozni,nem nyit felém,ha kérdek tőle valamit direkt,hogy hátha összebarátkozunk vagy valami,visszaszól egy szóval és kész,lezárja.Hiába mondom a páronak,hogy nem igen akarok velük sehova menni,azt mondja,hogy ezt én mesélem be magamnak.Volt mikor a lánynak a barátnője is ott volt,akkor meg félre álltak és elkezdtek nevetgetni rajtam,pedig vagyok olyan mint ők,de akkor mi?A párom eddigi barátnőivel mind jóba volt,csak én nem jövök be neki...
2011. szept. 12. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Kerek perec leülnék a helyedben a pároddal és nem hagynám, hogy ilyet mondjon, hogy "biztos beképzelem magamnak". Támaszd alá érvekkel, hogy nem a semmiből gondolod ezt.

Amúgy lehet irigy rád. (mármint a nő.)

2011. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szép szó nála nem segít,már leültem vele,azt mondja egyszer netörődjek vele, máskor meg hogy beképzelem...én már sok mindent kipróbáltam,hogy összebarátkozzunk,de a lány semmi...valamiért nemakar közel engedni magához
2011. szept. 12. 22:33
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Elhiszem, hogy zavaró, nálam is van egy hasonló stílusú csaj...

Párodnak abban igaza van, hogy mi a jó francért törődsz vele? Eleinte én is felb.tam az agyam ezen a csajon, de már én nevetek rajta...


Tedd te is ezt, és ne könyörögj a társaságáért. Most őszintén, megéri???

2011. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
A férfiak úgyse értik meg az ilyet, fölösleges ezért "leültetni" a párodat és csinálni a melodrámát. Én leszarnám a helyedben a némbert, szerencsére nem te fogsz vele élni. Hülye tartozékok pedig minden családban/rokonságban akadnak. Lapozz.
2011. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg vele úgy viselkedni, mit ahogy ő veled. Mutsd ki, hogy nem érdekel. Hátha észreveszi magát és rájön, hogy ő is ilyen veled és megváltozik, bár nem hinném.

Ami szerintem tényleg tenned kellene, hagyd a francba. Miért fontos neked, hogy jóban legyetek. Nem az ő tesójával jársz.

Mindig abba a macskába rúgnak bele, amelyik sokat dörgölőzik az ember lábához. HA nem dörgölőzöl, nem adsz neki rá lehetőséget, hogy kimutassa mennyire nem kedvel. Ha meg elkerülhetetlen, a közös összejövetel, foglalkozz a barátoddal, a csaj helyett.

2011. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,hát az igaz,h nem kéne törődnöm vele,de azért kiváncsi volnék mi a baja velem,ha én kedves vagyok hozzá
2011. szept. 12. 22:43
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen idióta. Ne törődj vele tényleg :)

Eleinte én is úgy voltam barátom tesójának a barátnőjével, hogy ha csak megláttam a vérnyomásom az egekben volt. Azóta rájöttem, hogy mi a gondja velem, és ha nagyon eldurvul a helyzet, akkor visszavágok szavak nélkül. Olyankor rögtön leáll és csendben marad.

2011. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak szimplán nem vagy neki szimpatikus. Ilyen előfordul, ne vedd magadra. Ne foglalkozz vele, ha együtt mentek valahova akkor ne keresd a társaságát, próbáld a fiúkkal vagy mással elfoglalni magad. Lehet hogy észreveszi a változást és ő fog teperni utánad. :) Aztán majd kialakul a dolog.
2011. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A párom testvérének a mennyasszonyáról van szó.

Hát lehet inkább a párod menyaszonya szeretne lenni,és féltékeny rád,ezért ez a nagy utálat.És ez most nem vicc,hanem tapasztalat...

2011. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
még ezt is elhinném,de akkor az előző barátnőivel miért volt nagyon jó barátnők?szerintem csak szimplán utál valamiért :(
2011. szept. 12. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!