Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom mindig töm minket a...

Anyósom mindig töm minket a főztjével, az enyémet látványosan alig bírja megenni. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mindig igyekszem a kedvére tenni, olyat főzni amit szeret, de már rájöttem, hogy talán máshonnan fúj a szél.

Már kedvem sincs az egészhez (mármint főzni neki, hiszen úgyse kell), de azért elég bunkóságnak érezném, hogy ő 5 félével kínál én meg semmivel ha jönnek hozzánk...

Csak egyszerűen annyira szintemen aluli dolgokat csinál (és ezt most nagyképűség nélkül), hogy zavar persze, de nem is akarok belefolyni, mert akkor én is csak lemennék arra a szintre.


2011. szept. 12. 09:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe!

Ne egyen, az ő baja.

Maradjon csak éhes, legalább hamarabb hazamegy...enni.

2011. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!