Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túltenni magam a...

Hogy lehet túltenni magam a szakításon?

Figyelt kérdés

Két és fél év után,ma délelőtt szakítottam a párommal..besokalltam a viselkedéséből.. eljárt nélkülem bulizni, mindig csak a haverjaival volt,velem alig-alig..megmondtam neki,hogy menjen bulizni,de tudjak róla,ne hazudjon.. tegnap este letettük a telefont,hogy "alszok", és nyugodtan aludtam el én is.. mire reggel már csörög a telefonom,haverja hív,hogy a barátom merre van,és kijózanodott -e már?!? Csak néztem..ennyit a megváltozásáról. Felkaptam a vizet, hívogattam,mint valami őrült egész délelőtt,fel sem vette..megírtam neki sms-be (okés,nem szép dolog sms-be szakítani, de délután sem lesz otthon,és holnap sem), hogy ennyi,ne is keressen,nem akarok vele lenni..

Őszintén megmondom imádom a gyereket,ő a mindenem,nagyszerű srác volt az elején,csak jöttek a pénzügyi gondok, aztán a haverokkal tombolja ki magát.. nekem ez nem okés, ha ő ezt akarja,akkor legyen..az idegrendszerem teljesen kikészült a sok vitától.. nagyon szeretem a mai napig, szerintetek,valaha el fogom tudni felejteni? minden percben azt várom,hogy mikor csörög a telefon,mikor hív,mikor jön be az ajtón.. arra gondolok,hogy vajon mint csinálhat, mi lehet vele.. szakítottam..de ő az életem. .a régi szép pillanatok.. görcsbe van a gyomrom,hányingerem van,sírok.. mikor lépek túl ezen?? Ne is várjam,hogy keressen? teljesen magam alatt vagyok.. nem érdekelnek a bulik, sem a barátok, így volt szép az élet,hogy iskola és ő..

Köszönöm előre a válaszokat! L/18 (párom 22éves..)


2011. szept. 11. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az eleje a legnehezebb mindig, de ne add be a derekad! Ha kimondtad, hogy vége akkor legyen vége!

23/N

2011. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

idővel túlteszed magad rajta,csak az elején ilyen nehéz.

mindenképp próbálj társaságba lenni és olyasmiket csinálni ami nem rá emlékeztet.

pl. keress új hobbit amit szívesen csinálsz,tanulj valami újat,csináltass új frizurát meg ilyesmik.

minnél kevesebbet próbálj gondolni rá.

figyelj ha ő nem akart változtatni a viselkedésén érted akkor ő sem érdemli meg,hogy ennyire kilegyél miatta!

18L

2011. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy minden rá emlékeztet! Bárhová nézek,ő jut eszembe,rá gondolok..
2011. szept. 11. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A jó hír az, hogy kivétel nélkül mindenki túl szokta élni. Hogy mennyi idő alatt, az attól függ, mennyire volt erős az érzelmi kötődésed a másik iránt, terveztél-e közös jövőt a másikkal, személyiség, életkor... stb. Neked szerintem annyira nem lesz vészes, szerintem pár héten belül túl leszel a nehezén. Elmondom, mire számíts, mert ez szakaszokból épül fel: az első napokban sírni fogsz és érzelmileg lebénulsz. Folyton várni fogod, mikor toppan be, mikor hív fel, úgy érzed, megbolondulsz a hiányától. Aztán elkezdesz agyalni a kapcsolatotokon: ki mit szúrt el, mi lett volna ha nem így meg úgy csinálod..stb. Ez is eltart 1-2 hétig. Utána jön a nagy letargia. Már tudomásul vetted, hogy nincs tovább és képes vagy reálisan látni, miért nem működhetett a dolog. A hiánya nagyon éget, minden percben rá vágynál és emiatt sokat sírsz. Dühöt is érezhetsz, felháborodottságot, szidhatod mint a bokrot. A következő szakasz arról szól, hogy jönnek az emlékek, ezen is sokat sírsz, de ez inkább már csak merengés. Utána az jön, hogy azon kapod magad, hogy egyre inkább látsz egyfajta jövőképet nélküle is, kicsit kezd enyhülni a hiány meg az utána való vágyakozás, kezd egyre letisztulni az egész, lassan lenyugszol sé nagyon lassan, de úgy érzed, képes leszel elfogadni, ami történt. Ez a kulcsszó, hogy ELFOGADNI, mert ha ez megtörtént, onnantól már egyenes az út a továbblépéshez. Hullámvölgyek még lehetnek, amikor úgy érzed még mindig szar, de egyre kevésbé szív magába érzelmileg a helyzet. Nekem 4 éves kapcsolatom ért véget 2 hónapja, most vagyok abban a szakaszban, hogy kezdek már jobban lenni és letisztulni az ügy, de még mindig vannak mélypontok, mert ma éjjel is pl. az anyukájáról álmodtam, ma miatta sírtam, mert ő is hiányzik.
2011. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=9fBq3XXrDy0&feature=share



ezek a zenék..tönkre tesznek..:'(

Imádom,és akkora egy hülye vagyok,tudom,de Ő kell nekem..nem tudom mással elképzelni az életem..

2011. szept. 11. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd jobb lesz, hidd el. Nincs az a nagy szerelem, amit ne lehetne elengedni és elfogadni, hogy vége. Én is a lelkem mélyéből és teljes szívemből szerettem valakit, és tudom, hogy marha nehéz, de túl lehet lépni.
2011. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lényeg hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot mert különben soha nem tudsz tullepni rajta. Ha minden nap látod úgy nem fog menni, akkor se ha folyton a régi uzeneteiteket olvasgatod, hogy vajon mit kellett volna másképp. Nyugi, semmit. Ha 2 ember közt működik akkor tök mindegy mit csináltok és milyenek vagytok, jó lesz . Ha nem működik mert nincs meg a kémia akkor aztán meg is szakadhatsz, csinalhatsz bármit nem fog menni. Persze itt most nem erről van szó, mert működött. Azt meg mindig is csodáltam hogy valaki képes szakítani azzal akit szeret, felül tud kerekedni az eszével az érzelmein. Nekem ez soha nem ment.
2014. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!