Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Hogyan lehet a legkönnyebben túltenni magunkat egy szakításon?

Figyelt kérdés

Hogy lehet a legkönnyebben, leghamarabb túllépni a szakításon?

Nem volt sok barátom, összesen 3 volt, de mindegyik után sírtam még 1 év után is :S Nem voltak hosszú életűek ezek a kapcsolatok, és mégsem tudtam beletörődni, elfogadni hogy elhagytak, még 1 év után is reménykedtem :S


Segítsetek nekem légyszives!


22/L


2011. júl. 19. 15:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Annyira szégyellem magam, hogy másfél hónapos kapcsolatok után sírok még 4 hónap után is:(
2011. júl. 19. 15:39
 2/12 anonim ***** válasza:
mm
2011. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

lehet hogy nehezen dolgozod fel, ez nem ciki. van egy fiú barátom, ő is kb háromnegyed évig siratta a volt barátnőjét, pedig ő fiú! akkor neked sem ciki, hisz lány vagy! fel a fejjel .szervezz programokat , menj, mozdulj ki otthonról, olvass, ismerkedj, az emberekkel akár az utcán, csak úgy random ( nem pasizás szinten, lehetnek nőneműek is)

vagy akármi. menj moziba, hallgass zenét max hangerőn, írd ki magadból a gondolataidat, és égesd el őket a kertben. tegyél rendet a szobádban, és rend lesz a lelkedben is. tedd azokat a dolgokat, amik rá emlékeztetnek. töröld ki a zenéket, amik közösek voltak, vagy ilyesmi. takarítsd ki a lelkedből és az agyadból, mindemelett hagyj időt arra, hogy tényleg elengedd.

sok sikert, és fel a fejjel! :)

18L

2011. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem nagyon lehet túllépni rajta :( mert akit egyszer szerettünk azt sosem felejtünk el és ez mindenkivel így van aki nem ezt mondja az vagy hazudik vagy rettentően rideg . Én ajánlani tudok neked egy jó sírást , lomtalanítást vagyis minden közös cucc eltűntetéssét majd egy kiadós csoki kúrát és semmit tevést közben bámulni a tévét . Aztán ha vannak barátaid légy velük mozdulj ki és járj közösségbe aztán járj bulikba is is hidd el meglesz valahol az igazi :) ! És akkor már csak ti lesztek ketten és nem fogsz már másra gondolni ! Sok sikert . Remélem neked is bejön ez a recept !
2011. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Erősnek kell maradni és kitartóan keresni egy új szerelmet. Én is sokáig szerettem pár férfit, de erős tudtam maradni, mert elfogadtam, hogy ennek a kapcsolatnak nem lehet folytatása, megtettem mindent, de nem működött.. Ha találsz valakit, aki boldoggá tud tenni, akkor már nem foglalkoztatnak olyan szinten az exeid :)
2011. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy hiába keresem a szerelmet, hiába nézek ki magamnak fiúkat, akikkel szívesen járnék, szívesen megismerném őket közelebbről, hátha lehetne kapcsolat, mind átnéznek rajtam, egyiket sem érdeklem, és annyi kudarcom volt már ilyenekből.. :(

3 srác volt az életemben, és nagyon nehezen leszek szerelmes:S

2011. júl. 19. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rápörögtél arra, hogy legyen valakid. Inkább csak flörtölgess szerintem.
2011. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet a legkönnyebben túltenni magunkat egy szakításon?"


A leggyorsabb módszer egy új kapcsolat. Ezen kívül az idő tudja megoldani a kérdést, de csak lassan.

2011. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb "módszer" a munkába, illetbe tanulásba temetkezés. Ha nagyon odafigyelsz rájuk, felkészülsz maximálisan, nemcsak tele leszel sikerélménnyel, dicsérettel, hanem még a figyelmed sem a múltra irányítod. Szerintem ez működik egy ideig, utána nyitottnak kell lenni és újra összejönni valakivel...
2011. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az idő mindent megold. Mondhatnám az én egyik kapcsolatomat is.... vele majdnem 7 hónapig voltam, minden tök jó volt. Mikor utoljára jött át hozzám, akkor belépett az ajtón és azzal kezdte hogy mennyünk el sétálni .... és egy csettintés alatt semmivé vált a kapcsolatunk. Szakított velem. Nekem úgy igazán 1 évig tartott mire kihevertem. És ezt úgy kell érteni, hogy az első pár napban sírtam... pár héttel később már csak ha sokat gondoltam rá.... telt múlt az idő. Fél év után is napi szinten gondoltam rá. Aztán már csak hetente egyszer kétszer. Tehát szépen fokozatosan. Szakítás után max 3x találkoztam vele. Fél év után mikor véletlenül megpillantottam, egy szórakozó hely előtt (előttem) ment el... Görcsbe szorult a gyomrom... majd 4-5 hónapra rá, a pultnál ültem, és elsétált mellettem. De akkor már nem szorult össze a gyomrom. Nem zavartattam magam. Na az volt az a pillanat, mikor éreztem: Túl léptem rajta.


2 éve történt ez az eset. 1 éve vagyok egy boldog párkapcsolatban. Tehát az idő tényleg mindent megold. Van akinek tovább tart, van aki hamarabb túl tud lenni rajta.


Viszont ha igazán szerelmes voltál, sosem fogod elfelejteni... Eszedbe fog jutni életed végéig, de már nem lesz melette az a szörnyű kavargó érzés. Még most.. ebben a pillanatban is, hogy írom ezeket a sorokat megkönnyezem, emlékek jutnak eszembe...


De a legjobb megoldás tényleg az, ha kitörlöd a közös fotókat, (vagy kiírod CD-re) és kerülöd. Tehát Fizikailag kitörlöd az életedből. És újra próbálsz szociális életet élni. :) Hidd el. Qrva nehéz, de az idő megoldja... Ne görcsölj rajta. Engedd el. :)


19/FF

2011. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!