Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túltenni magunkat...

Hogy lehet túltenni magunkat egy nagyon fájdalmas szakításon?

Figyelt kérdés
2év volt, életem legszebb 2éve, szeretem és ő is engem, de nem tudjuk megoldani a találkozásokat...
2009. aug. 29. 08:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Miért nem?

Hány évesek vagytok?

2009. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást úgyis megint egymásra találtok.Viszont, ha a távolság szét tud titeket szakítani, akkor éld meg úgy, hogy nem ő az,aki mellett helyed van. Fogadd el és akkor könnyebb lesz a felejtés. A miérteken meg ne is gondolkozz, hiszen túl rövid ahhoz az élet, hogy leragadjunk egy-egy álomáson.

Kívánom neked, hogy nagyon hamar újra boldog légy!

2009. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :(

Ha tényleg túl szeretnéd magad tenni rajta, azt ajánlom, hogy a szobádban rendezz át pár dolgot,pl: a pléd amin ketten feküdtetek, cserél le, a kép amit tőle kaptál tedd el úgy, hogy ne legyen szem előtt, a közös zenétek helyett és a szomorúak helyett hallgass új, vidám pörgőseket, és ami alegfontosabb: ne ülj otthon anégy fal között! legyél a családoddal, barátoaiddal, h felvidítsanak! járj el szórakozni! próbálj ki olyan dolgokat amiket nem!

remélem hamar megtalálod a bolsogságot újból!

(légy nyitott a világgal)

2009. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
amiket eddig nem*
2009. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok hogy bíztattok. Én úgy érzem ő az igazi, és ő is így van ezzel, de sajnos nagyon össze vissza dolgozik havonta egy két alkalommal tudnánk találkozni 1-1,5napra kb.

Én is dolgozom és tanulok levelezőn. És 260km van köztünk.

2009. aug. 29. 10:52
 6/23 anonim ***** válasza:
hát akkor ne haragudj, de azt kell mondanom: lépj tovább :( havonta párszor találkozásban nincs időtök rendesen megismerni egymást, közös programokat szervezni :(
2009. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De vajon van arra esély, hogy újra összehozzon minket az sors? Bízhatok ebben? Májusban végzek a sulival, akkor talán összeköltözhetnénk...vagy ne is álmodjak?
2009. aug. 29. 11:13
 8/23 anonim ***** válasza:
Ne álmodozz! Beszéljétek meg!!:)
2009. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Mindig kettőn áll a vásár. Még az egymáshoz történő közeledés esetében is. Miért csak neked okoz ez szívfájdalmat? És ő ezidő alatt??? Neki megfelel így? Nincs itt a képben egy harmadik személy, aki esetleg őt marasztalja? Tedd fel magadnak /és majd neki is/ a kérdést: neki ez így megfelel? És ha igen, miért?
2009. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha ő az igazi, akkor úgyis összehoz az élet, ha nem, akkor úgyis elfelejted.
2009. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!