Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó anyósommá válna, vagy...

Jó anyósommá válna, vagy kezdjek félni az anyatigristől?

Figyelt kérdés

3 hónapja van barátom, és ilyen rövid idő után is kijelenthetem, hogy komoly kapcsolat. Mindent meg tudunk beszélni, bár néha veszekszünk, de ki nem? A helyzet az, hogy egyik nap, amikor náluk voltam, kettesben voltunk az anyukájával, és mindenféléről beszélgettünk. Azt mondta, hogy Ő azok közé tartozna, akik nagyon örülnének, ha esetleg én lennék a fia felesége majd a jövőben, hiszen én megértem a gyermekét. (kissé elvont művészlélek, én is olyasmi vagyok, azért érthetem néha az érzéseit)Tegnap beszélgettünk picit női témákról. mivel ápolónő ezért kicsit kérdezgettem dolgokról...De kicsúszott valami a számon és most szeretném elásni magam. Mondtam neki, hogy a fia mindig 'elzavar', ha mondjuk pucolja a fülét, mert szerinte az olyan, mint nekem az, amikor egy tampont kell magamba erőszakolnom. Most ez így elhagyta a számat, és úgy érzem, hogy nem kellett volna. Helyre lehet ezt hozni valahogy, vagy most ez már így marad? Rosszat tettem, hogy ezt véletlenül kimondtam?


19/L


2011. szept. 8. 08:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Én is azt vallom, hogy a jó viszony titka a legalább 1 lépés távolság. Annak soha nincs jó vége ha barátnőként kezelitek egymást. Azaz csak ritkán. az alá fölé rendeltségi viszony látszatát meg kell neki hagyni és akkor nagyobb eséllyel lesz jó a viszonyotok.
2011. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj ezen ilyen sokat persze,hogy szeret. Kimondtad,hogy a barátod elzavar fülpucolásnál és akkor? Semmi gond nincs ezzel.
2011. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!