Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom félni vagy nincs?

Van okom félni vagy nincs?

Figyelt kérdés

Ti hogy bírnátok ha majdnem mindennap a szerelmetek mással van, mert veled nem tud mindennap lenni? Féltékenyek lennétek? Én sajnos az vagyok, nem tehetek róla, bár a másik szerintem ártatlan, meg megbeszéltük ezt, de akkor sem tudok megnyugodni teljesen. Tudom, hogy nem csal meg, hogy szeret engem, de hát én szeretem őt nagyon ezért vagyok féltékeny. Tegnap összeveszett velem azon, hogy írtam egy embernek facebook-on. Eleinte őt nem zavarta, mikor nem rég szólt érte, hogy féltékeny rá. Tegnap ez nem volt baj, és hirtelen az lett. Hiányzott hogy féltékeny legyen és ezt el is értem úgy, hogy nem szándékosan tettem, csak vissza írtam neki mert válaszoltam. Semmi olyat nem mondott. De ő mondta, hogy nem zavarja, aztán meg zavarta és összeveszett velem. És ma nem tudtam, hol van reggel, aztán rájöttem hogy megint azzal akihez szokott menni. Ismerem azt is meg annak van valakije, de mit tegyek hogy ne legyek féltékeny? És nem akarom őt elveszíteni...sosem. Mindennél jobban szeretem őt. 1 éve, hogy járunk lassan. Olyat mondott mikor összevesztünk, hogy megfog csalni, ha valahova elmegyek, oda ahol az lesz akinek írtam. Tudom, hogy ezt most azért mondta, mert nem volt jól, de azért megijedtem:/ eléggé. Van okom félni vagy nem? Megnyugtat valaki kérlek:/

Remélem érti is valaki csak fontos és bocsi hogy ha sok lett.

20/L


2011. aug. 3. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is azt lenne jó tudni, hogy ki az a másik? Testvére, anyja, rokona?
2011. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha oda, ahová az, akinek amije, akkor őt zavarja, ha az akkor nem. De annak akinek a valakijének írt és visszaírt, hogy máskor oda, az nem.

Remélem érted.

2011. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem én de Kazinczy néhány mondatodtól zokogna :P

De a lényeg. Mi a rákos f...nak gerjesztitek egymást h. legyen a másik féltékeny?

Rohadt egyszerű az én felfogásom

1. Ha féltékeny vagyok a társamra és van alapja, akkor az egész kapcsolat nem ér semmit...

2. Ha nincs okom féltékenysége, akkor minek játszanám az agyam????


Szeressétek egymást, és hagyjátok ezt a kamaszos cukkolósdit.

2011. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Timó320 ***** válasza:
Az érzelmi zsarolás ronda dolog, és nálam nem fér bele egy kapcsolatba. És ő mit féltékenykedik a facebook-os levelezésre, akkor te hogy ne legyél féltékeny valakire, akivel az időt szívesebben tölti, mint veled. Tényleg ki az a valaki? Mert ha rokon, vagy haver, akkor hagyni kell. Az ember nem várhatja el a másiktól, hogy egész addigi életét adja fel. Én tíz éve boldog házasságban élek, és egyikünk sem volt soha féltékeny. A bizalom fontos dolog egy kapcsolatban. Mindenkinek szüksége van kikapcsolódásra, ha ezt nem érted meg el fogod veszíteni. Amúgy meg te érzed, hogy mennyivel szívesebben van azzal a harmadik személlyel. 32/L
2011. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából a másik személy az már családnak számít neki. Régen bejött neki, de ennyi volt nem történt semmit. Szóval én reagálom túl ezt tudom, de nem tehetek róla, ő az első komoly nekem és még sosem voltam féltékeny, pedig én bízom benne, a másikban nem.
2011. aug. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!