Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó anyósommá válna, vagy...

Jó anyósommá válna, vagy kezdjek félni az anyatigristől?

Figyelt kérdés

3 hónapja van barátom, és ilyen rövid idő után is kijelenthetem, hogy komoly kapcsolat. Mindent meg tudunk beszélni, bár néha veszekszünk, de ki nem? A helyzet az, hogy egyik nap, amikor náluk voltam, kettesben voltunk az anyukájával, és mindenféléről beszélgettünk. Azt mondta, hogy Ő azok közé tartozna, akik nagyon örülnének, ha esetleg én lennék a fia felesége majd a jövőben, hiszen én megértem a gyermekét. (kissé elvont művészlélek, én is olyasmi vagyok, azért érthetem néha az érzéseit)Tegnap beszélgettünk picit női témákról. mivel ápolónő ezért kicsit kérdezgettem dolgokról...De kicsúszott valami a számon és most szeretném elásni magam. Mondtam neki, hogy a fia mindig 'elzavar', ha mondjuk pucolja a fülét, mert szerinte az olyan, mint nekem az, amikor egy tampont kell magamba erőszakolnom. Most ez így elhagyta a számat, és úgy érzem, hogy nem kellett volna. Helyre lehet ezt hozni valahogy, vagy most ez már így marad? Rosszat tettem, hogy ezt véletlenül kimondtam?


19/L


2011. szept. 8. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy hülye vagyok, de nem értem a problémát...

most megváltozott a kapcsolatotok a kedves mamával? vagy kimutatta, hogy nem tetszik neki?

2011. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a problémát. Én nem csinálnék abból se ügyet, hogy a párom elzavar és abból se, hogy ezt elkotyogtam az anyukájának.
2011. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát ezen már nem tudsz változtatni,ezt már kimondtad,de anyósod is nő tehát gondolom nem vet meg érte.Viszont akármennyire is elvagytok úgy érzed,soha ne felejtsd el,hogy akkor is az anyósod,és te elvetted az ő pici fiát!!Tartsd meg a 3 lépést!!!
2011. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Semmi rosszat nem mondtál, de azt sem értem, miért kéne félned? Mert ezt mondtad?
2011. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Sőt, szinte megdicsérted ezzel a mamát, mert lám a fiát arra nevelte, hogy a test dolgai intim dolgok, és nem túrjuk mások előtt az orrunkat, nem tisztogatjuk a fülünket, és ez így van jól, mert nagyon kiábrándító tud lenni ha úgy csinálunk ilyet mások jelenlétében, mintha ott sem volnának.
2011. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy még annyi, hogy a barátom mesélte, hogy beszélgettek pár napja, és az anyukája tisztára áradozott rólam, meg megszeretett, satöbbi..Csak azért tartok tőle, mert a volt barátom anyukája kb. kibelezett volna, ha nem járna érte kb. életfogytiglan, és most nem akarok úgy járni...Amúgy ilyen barátnős stílusban vagyunk egy légtérben, főzünk, meg ilyen női dolgokkal szórakozunk. Még annak örülök, hogy szeret olvasni, mert mondjuk az én anyám nem annyira szeret, én meg könyvmoly vagyok, és a könyvekről nem mindig tudok beszélgetni a sok inkompetens emberke miatt. Szerintetek csak elvisel, vagy tényleg szimpatikus vagyok neki?
2011. szept. 8. 08:40
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az anyuka csak 43 éves.
2011. szept. 8. 08:40
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Figyi nekem is rendes anyósom van,mégsem csacsogok vele mint egy barátnőmmel.Engem is elfogadott rögtön,mindjárt az elején egy jó kis beszélgetéssel inditotunk,letisztáztuk a viszonyokat.Akármi is van ő nekem az anyósóm,én a menye vagyok és ennyi,tiszteljük egymást beszélgetünk de soha nem akartam közel engedni magamhoz jó az a 3lépés távolság.10éve müködik,soha nem volt konfliktusunk sem pedig hetente találkozunk.


3hónap alatt baromira nem tudod mennyire jó fej még ha azt is hiszed.

2011. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Az én anyósom is ugyan ilyen volt, imádtuk egymást.. Aztán jött a baba, esküvő..... Már bánom, hogy ennyire "megnyíltam" neki...
2011. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen ne rágd magad,tuti hogy szipatikus vagy neki!Amúgy hidd el nem mondta volna a párodnak,illetve nem igazán ülne le veled csevegni.Nyugi!:-))
2011. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!