Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet vele semmit...

Miért nem lehet vele semmit megbeszélni?

Figyelt kérdés

Párommal képtelenség bármit is megbeszélni. Ha konfliktusunk van én csak mondom a magamét, ő pedig helyesel, csakhogy minél elöbb legyen már vége.

Ha valamit csinál, amivel megbánt bocsánatot kér és azt hiszi azzal minden elvan intézve. Mintha nem is venne komolyan.

Nem veszi számításba az én érzéseimet, mindig az alapján dönt ami az ő érdeke. ÉS mintha csak akkor jönne rá, hogy hülyeséget csinált, megbántott amikor ezt megmondom neki.

Most pl. a legujabb összevesztünk bocsánatot kért, én még mindig haragszom, mert ugy érzem nem tanul az esetből ujra és ujra megfogja tenni. Mindig háttérbe fogja szorítani az én érzéseimet. Ezt probálom vele megértetetni, de mintha falnak beszélnék. Azt mondta, ha nem tudok megbocsátani, nem tudok megnyugodni dobjam ki. Csak így, mintha az ilyen könnyű lenne 2 év után. És csak közli.

Azt érzem, hogy nem is vagyok neki fontos, azt várom hogy ezt érzékeltesse vele, hogy mutassa ki és akkor megnyugszom...de lehet erre hiába várok.

Mintha 2 év után még mindig nem ismerne, mert csak magával van elfoglalva.

Mit gondoltok?


2011. szept. 6. 14:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,h sok a defektes pasi, de nő is, és sok a defektes ember. Sztem inkább a nők többsége nem akar egyedül maradni, ezért marad egy rossz kapcsolatban, és panaszkodik. Hát igen, de így vszínűleg nem lesz jobb soha.
2011. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőkkel még nem volt viszonyom, nem tudom, milyenek a párkapcsolatokban. De szerintem egyforma azoknak az aránya, akik nem akarnak egyedül maradni, merthogy társas lények vagyunk, alapból nem szeretünk egyedül lenni.

De ha valaki ennyire nem törődik a másikkal, azzal nem jó hosszú távon együtt lenni, csak a másik idegeit teszi tönkre.

2011. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez nőre és pasira is egyaránt igaz, hogy sokan inkább vannak egy döcögős kevésbé működő kapcsolatban, minthogy kilépjenek és egyedül maradjanak. De hosszú távon egy ilyen kevésbé kommunikatív emberrel szerintem nem jó.
2011. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!