Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudunk megbeszélni semmit....

Nem tudunk megbeszélni semmit. Miért ilyen érdektelen?

Figyelt kérdés

A férjemmel újrakezdtük a kapcsolatunkat, voltunk külön, végül mégis újra visszamentem hozzá. Sok dolog történt már, mikor elhagytam, könyörgött, mindenféle változást igért, tisztelni fog, nem hazudik, megbeszélünk mindent, segít a gyereknevelésben, nemcsak otthon ül, vagy alszik.

Viszont ahogy újra együtt lettünk, már semmi sincs. Vagyis tényleg jobb hisz sok mindenen változtatott, és én is. Ha beszélni akarok vele, hogyan tovább és a régieket lezárjuk, új lapokkal kezdjünk, nem foglalkozik velem. Egyszerűen kimegy, valami dolga lesz, mikor elkezdem megbeszélni a dolgokat. Bármi gondot szeretnék vele megbeszélni, rám se hederít. Mondtam neki, hogy újrakezdtük, de azért jó lenne egy nagyot beszélgetni sok-sok mindenről, mikor már a kicsi alszik, de ő meg se hallja, inkább elalszik ő is, nehogy beszélgetni kelljen. Mit csináljak?

Olyan sok minden lezáratlan, rengeteg problémánk volt és még lesz is így, ha nem tudjuk megbeszélni. Neki az a lényeg, hogy szex legyen, mert ha pl az nincs, akkor már én ugyanúgy viselkedem ahogyan régen. Mindenre ezt mondja, ami kicsit máshogy alakul, ahogy ő tervezi, semmi sem változik szerinte, ő változtat én nem. De ha nem beszélünk róla, akkor hogyan legyen jobb? Bennem is sok kérdés van, sok olyan dolog, amit máshogy kell csinálni, hogy működjön a házasságunk, de ha nem akar velem beszélgetni??

Vagy csak az volt számára a lényeg, hogy újra itt legyünk vele, legyen kaja, tiszta lakás, ruha, szex...


2010. jan. 29. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatban fején találtad a szöget. alóban úgy tűnik, hogy neki egy folyamats ellátásra /amiben nagy szerepet játszik a szex/, gondoskodásra van szüksége. Egyéb /lelki/ igénye nincs. Ő nem igazi férj és társ. Félő, hogy később sem fog megváltozni.
2010. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de az utolsó mondatodban van ott az igazság. Sok ilyen férfi van :(. Én nem szexelnék vele, amíg nem beszélget velem NORMÁLISAN. Nem igaz, hogy a sok hülye pasas mindig ezzel a b.zi szexszel jön. Mintha a legfontosabb dolog lenne a világon. Nekem tuti nem lenne kedvem hozzá, ha csesztetnének vele állandóan, meg úgy állítanák be, mintha kutyakötelességem lenne. Úgy érezném magam mint egy qrva, akit ráadásul még meg sem fizetnek érte. A kérdésedre válaszolva: kommunikáció nélkül nem működik egy házasság, ha megszakadsz, akkor sem. Visszamentél, nem tartotta be a feltételeket, nem változott, neked meg szexelned kell vele? A helyedben nem lenne kérdés a hogyantovább. A férjednek így kényelmes, neked nem. Az ígérgetés kamu volt, legközelebb ne dőlj be neki, vannak normális férfiak is, akik odafigyelnek rád. Én nem tudnám elképzelni, hogy ne beszélgessek a párommal.
2010. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nahát, ugyanazt írtuk az elsővel, majdnem egyszerre :)
2010. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia .. csatlakozom az elöttem szólóhoz ..

Nem gondolkodik rajtad öt percet semm .. ameddig ki tud használni .. érzelmileg testileg addig úgy húzza mint a rétest..

Mi nők érzelmi alapon adjuk a gondoskodást .. míg a férfiak azt hiszik tárgyilagosan,hogy kötelessek vagyunk ..

2010. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok újra: te amúgy mit veszítenél ezzel a kapcsolattal? Ha úgyis te csinálsz mindent a háztartásban meg a gyerek körül, ő meg csak "ül vagy alszik", akkor gyakorlatilag csak ő veszít, nem? Neked csak könnyebb lenne a dolgod nélküle, mert nem kell a gyerek mellett még egy kiskirály férjet is kiszolgálnod, és legalább akkor szexelnél, amikor akarsz, nem kényszerítenének rá.
2010. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ettől féltem én is. Ha megvonom tőle a szexet, mert próbáltam, hogy akkor majd hátha tudunk beszélgetni, akkor meg nem is foglalkozik semmivel, csak sajnáltatja magát, még a gyerekkel se törődik.

Mindig csak ondom, hogy jó este beszélgetünk, ő semmit se mondd rá, de végül sosem, és ez már hetek óta megy. Telik az idő és továbbra is elégedetlen vagyok, mert ugyanabban a szerban vagyok, amiből elmenekültem és kiléptem. Amiről lehet vele beszélgetni, vagyis arról se, mert lehetetlnek vár el és akar. Az autó, le szeretné cserélni a mostanit, de iszonyú drágára, a hitel így dupla lenne, csak ő egy jó kis BMW-ben feszíthessen. Nekem ez nem hiányzik, főleg, hogy annyi az adósságunk és új életet szeretnénk kezdeni, de ha beleugrunk egy mégnagyobb hitelbe...? Így kilátástalan minden hónap. Nem érti meg, hogy addig nyújtózzunk, amíg a takarónk ér, nem pedig anyucihoz rohanunk, hogy adjon pénzt, mert már a havi kvótát elvertem minden szarra. Nem mondom sokszor sajnos szükségünk volt segítségre, de állandósítsuk.

Bocsi de nem ez volt a kérdésem lényege, hanem az, hogy hogyan tudnék vele végre beszélgetni! Mit mondjak neki, mivel győzzem meg, hogy igenis beszéljünk és ne csak meghallgasson, hanem aktivan ő is résztvegyen a gondok és problémák megoldásában? Vagy felesleges köröket futok? De annyira könyörgött értünk, hogy egy család maradjunk és szeretem is még, de sokszor kiábrándult vagyok és a jövő, ha ilyen marad minden nem túl fényes.

2010. jan. 29. 14:53
 7/11 A kérdező kommentje:

bocsi az elírásokért, de siettem, mert a kicsi már fent van, így nincs időm írni, majd este jövök. :)

Írjatok!!

2010. jan. 29. 14:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok újra:


Ha mindenképp vele akarsz maradni, akkor próbálj meg kompromisszumot, egyezséget kötni vele. Neki a szex fontos, neked a normális beszélgetés. Tehát ezentúl 1 óra szex = 1 óra normális beszélgetés. Egyik nincs, akkor másik sincs. Bár ez zsarolás, és az sajnos nem mindig célravezető. Viszont lehet, hogy ezzel rá tudnád szoktatni a dologra (beszélgetés). A bmv-vel meg vigyázz. Ha mégis később eleged lesz, és elhagyod, és elválsz, neked kell kifizetned a hitel felét. Miért ragaszkodsz hozzá egyébként ennyire?

2010. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom talán mert megsajnáltam, amikor elhagytam, borzasztó lehet a családja nélkül és a kicsinek is jó, ha az apja mellette van, nemcsak hétvégén. Úgy éreztem őnző lennék, ha nem próbálnám meg ismét vele, ha nem adnék még egy lehetőséget. De lehet nem jól tettem, már olyan kezdett alakulni nélküle minden, mégis mikor arra gondolok, hogy válás...
2010. jan. 29. 15:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Régen is ilyen volt a férjed? Csak, mert ha igen, akkor ő ezt szokta meg, mert akkor ráhagytad. Erőltetni nem lehet semmit. Sok pasi nem olyan nagydumás típus, ami neked probléma neki fel sem tűnik. Ez a szex téma is szerintem túl van bonyolítva, csak az ő részéről. Mondjuk én tuti nem vonnám meg és nem is mennék bele olyanba, hogy szexelek veled, de csak ha beszélgetünk. Kicsit lazuljatok, ha így sem lesz jó, akkor érdemes elgondolkozni a változtatáson.
2010. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!