Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet vele semmit...

Miért nem lehet vele semmit megbeszélni?

Figyelt kérdés

Párommal képtelenség bármit is megbeszélni. Ha konfliktusunk van én csak mondom a magamét, ő pedig helyesel, csakhogy minél elöbb legyen már vége.

Ha valamit csinál, amivel megbánt bocsánatot kér és azt hiszi azzal minden elvan intézve. Mintha nem is venne komolyan.

Nem veszi számításba az én érzéseimet, mindig az alapján dönt ami az ő érdeke. ÉS mintha csak akkor jönne rá, hogy hülyeséget csinált, megbántott amikor ezt megmondom neki.

Most pl. a legujabb összevesztünk bocsánatot kért, én még mindig haragszom, mert ugy érzem nem tanul az esetből ujra és ujra megfogja tenni. Mindig háttérbe fogja szorítani az én érzéseimet. Ezt probálom vele megértetetni, de mintha falnak beszélnék. Azt mondta, ha nem tudok megbocsátani, nem tudok megnyugodni dobjam ki. Csak így, mintha az ilyen könnyű lenne 2 év után. És csak közli.

Azt érzem, hogy nem is vagyok neki fontos, azt várom hogy ezt érzékeltesse vele, hogy mutassa ki és akkor megnyugszom...de lehet erre hiába várok.

Mintha 2 év után még mindig nem ismerne, mert csak magával van elfoglalva.

Mit gondoltok?


2011. szept. 6. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy az ilyen ember nem is fog megváltozni. Vagy beletörődsz, hogy ő nem az a beszélgetős ember, és vele maradsz, vagy lépsz és keresel olyat, aki figyel rád és beszélget veled.
2011. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt párommal dettó ugyan ez volt. !4,5 évig bírtam. Utólag visszagondolva egy párkapcsolati analfabéta volt. Nem bánom, hogy vége szakadt.
2011. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
ilyen a természete
2011. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

A férfiak tiszta szégyenek...Ilyet mond, hogy akkor küldjed???Persze, ha meg tennéd, akkor, nézne nagyokat.

Nekem 2 évig egy olyan palihoz volt szerencsém, aki hisztis volt!!Te atya úr isten, így vissza gondolva nagyon gáz.Állandóan a saját önérzetével volt el foglalva, mindenen besértődött, ha már rosszul szóltam végem volt.Ja meg féltékeny is volt.

Ahányszor össze vesztünk, annyiszor kezdett pakolni, hogy ő megy, én általában mondtam, hogy ne meg minden.Azt egyszer mikor ilyen volt nem mondta, hogy hagyja abba, sőt segítettem neki.Hát rohadtul meglepődött, és 1 óra szöszölés után leült és mondta, hogy inkább beszéljünk! :D

Aztán rá nemsokára mondtam neki, hogy ennek így nincs értelme, hisztit vágott és elment.

Ezt csak azért meséltem el, mert azért kis hasonlóság van a történetünkben.

De a lényeg az, hogy csak te tudhatod, hogy mennyi idegzeted van erre.Egy nőnek igenis szüksége van a figyelemre, de ezt te úgy nézem nem kapod meg!

2011. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az én párom is ilyen "kapcsolati analfabéta". Mi 13 éve vagyunk együtt és ő tipikus konfliktuskerülő. Aki annyira utálja a veszekedést és a konfliktust, hogy képes megnémulni, nem reagálni, aztán ha bepörgök, akkor meg "mi bajom van?". Nem könnyű velük zöldágra vergődni.

Mi majdnem szétmentünk. Most az a "stratégiám", hogy mindig kérdezek.

2011. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja bocs kihagytam. Én F és nálunk a nő ilyen.
2011. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hàt csak azt tudom tanàcsolni, hogy ki kell lépni az ilyen kapcsolatból, mert késõbb még rosszabb lesz.
2011. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tudtok semmit megbeszélni, miért vagytok ennyi ideje együtt? És többiek, mazochisták vagytok, vagy mi? Nemhogy inkább keresnétek vkit, akivel kijöttök és meg tudtok mindent beszélni. Hát igen, a nők nem az eszükről híresek :)
2011. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, hogy hagyd inkább el, nem fog megváltozni.


Viszont valahol megértem azokat, akik bármennyire is rossz a kapcsolatuk nem lépnek ki belőle. Szerintem azért, mert attól tartanak, hogy a következő még rosszabb lesz, és hát ez benne van vastagon a pakliban, mert eddigi tapasztalataimból kiindulva sokkal több a defektes pasi, mint a normális. 33/N

2011. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Pont ebben a cipőben járok, tanácstalan vagyok, mert nálunk baba is van és a probléma megbeszélése helyett a párom válasza: ő elköltözik, neveljem egyedül a gyereket! Teljesen kivagyok........
2011. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!