Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apam edesanyammal nem akar...

Apam edesanyammal nem akar semmit sem megbeszelni, sosem beszel semmirol. Anyukam nem akar valni, megorulok?

Figyelt kérdés

apam sosem beszel anyukammal sem velem, sem a tesommal en 18 vagyok a tesom 8. a tesom mindig is orultsegkre tanitotta, a gyereknek alig vannak vele egykoru baratai, mert apam hulye idiota barataival van el. apam sosem ivott, vagyis nem annyit, hogy ez legyen a problema hattereben, hogy alkoholista es ezert ilyen.

Anukam nem akar elvalni, mert mar nem akar, fel az ujrakezdestol vagy nem tudom mitol.

en enm akarok mar itt elni, apam egy idiota, mindet tonkretesz, elegem van mar, elkoltozni nem tudok, mert nincs ahova es most egyetemre fogok jarni.

jol elunk, ugyhogy ez sem lehet problema, de apam egyszeruen , hat az a valasza volt, hogy miattunk ilyen a csalad amileyn, mert mi sosem csinaljuk, vagyis en amit kell.

Mindig megcsinalom amit tudok, ma is foztem , mosogattam rendet csinaltam, amit tudok segitek. tanulni is jol tanulok.

Az volt a valasza a beszelgetesre, hogy az nem kell, es oneki nincs amirol beszelgetni velunk, mert en eloszor magamon kene valtoztassak.


2010. júl. 21. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez mind nagyon rossz lehet neked, de mi a kérdésed?
2010. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzővel, nem kérdezel semmmit, ebből arra következtetek hogy otthon sem. Kérdezd meg apudat hogy miért tart téged hibásnak? egyáltalán miért akart gyereket? miért nősült meg ha most nem beszél anyuddal? kérdezd meg néha hogy ő hogy érzi magát ebben a családban igy? és ha változnál akkor hogy érezné magát? meglátod ha kérdezel türelemmel és ugy hogy elfogadod a válaszokat akkor beszélni fog
2010. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az lenne a kerdesem, hogy mit tudnek csinalni?
2010. júl. 21. 13:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Hiaba kerdek barmit, nem valaszol,mert a beszelgetessel nem lehet megoldani semmit, azzal elhetne megoldani midnet ha szerinte en viselkednek.
2010. júl. 21. 13:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg apukádtól, min kellene változtatnod?


És ha te változol, akkor hajlandó-e ő is?

2010. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, hát kérdezz tőle és akkor kénytelen lesz valamit válaszolni. légy még egy kicsitt türelemmel és kérdezgesd a szüleidet, ebből majd kiderül, hogy mi a probléma kettejük között és miért ilyen a családi helyzet. Amikor ez kiderült akkor már egy konkrét probléma fog fennállni és elkezdheted keresni arra a megoldást. amig azt sem tudni hogy mi nem tetszik apudnak adig nem tudsz segiteni se rajtuk se magadon...
2010. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mond neki hogy egy felnőtt ember nem viselkedhet igy és felelőséggel tartozik értetek és saját magáért is ! ha másképp nem megy hát huzd ki a gyufát! meg kell értened amig senki nem, beszél senkivel adig nem lehet megoldani mert nincs hogyan megoldani. legalább azt kellene tudni hogy számára mi az hogy normális viselkedés...? mit vár el tőled és mit vár el anyudtol stb
2010. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"elhetne megoldani midnet ha szerinte en viselkednek." ha neked is ugyanaz a véleményed amit ő mond akkor miről beszélünk??
2010. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kerdeztem ezeket semmi valasz, hallgat es ramordit h fogjam be es menjek be a szobamba vagy oda ahova szertnek es hadjak neki beket.
2010. júl. 21. 13:10
 10/13 A kérdező kommentje:

13:09 lehet h nem jol fogalmaztam, mert ki vagyok akadva mar teljesen, szerintem nem az a megoldas, hogy en viselkedek, es szerintem szamara azt jelenti, hogy viselkedek, hogy ha van egy problema azt sosem hozzuk fel, sosem beszeljuk meg, vegezzem el a dolgom, ugyanugy fozzek, mossak takaritsak mint ahogy eddig es ne beszelgessek. se vele se massal.

de o beszelget az idiota barataival akik egy nagy parasztok es nem egyszer sertettek meg minket es apam rohogott rajtuk, hogy miket modnanak ram, anyukamra es a tesomra.

2010. júl. 21. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!