Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apam edesanyammal nem akar...

Apam edesanyammal nem akar semmit sem megbeszelni, sosem beszel semmirol. Anyukam nem akar valni, megorulok?

Figyelt kérdés

apam sosem beszel anyukammal sem velem, sem a tesommal en 18 vagyok a tesom 8. a tesom mindig is orultsegkre tanitotta, a gyereknek alig vannak vele egykoru baratai, mert apam hulye idiota barataival van el. apam sosem ivott, vagyis nem annyit, hogy ez legyen a problema hattereben, hogy alkoholista es ezert ilyen.

Anukam nem akar elvalni, mert mar nem akar, fel az ujrakezdestol vagy nem tudom mitol.

en enm akarok mar itt elni, apam egy idiota, mindet tonkretesz, elegem van mar, elkoltozni nem tudok, mert nincs ahova es most egyetemre fogok jarni.

jol elunk, ugyhogy ez sem lehet problema, de apam egyszeruen , hat az a valasza volt, hogy miattunk ilyen a csalad amileyn, mert mi sosem csinaljuk, vagyis en amit kell.

Mindig megcsinalom amit tudok, ma is foztem , mosogattam rendet csinaltam, amit tudok segitek. tanulni is jol tanulok.

Az volt a valasza a beszelgetesre, hogy az nem kell, es oneki nincs amirol beszelgetni velunk, mert en eloszor magamon kene valtoztassak.


2010. júl. 21. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Anyukáddal sem lehet beszélni? Valahogy talán együtt kellene megoldást találni, hiába fogsz ugy viselkedni ahogy ő akarja mert akkor sem fog változni semmi, mégpedig azért mert nem ez a fő problémája apukádnak, valami más amit még saját magának sem vall be és ez így kerül a felszinre. Szerintem ezen a helyzeten csak anyukád tuna változtatni. Esetleg család terápia, de gondolom abba apukád nem nagyon menne bele..
2010. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Anyukam probalt 23 eve valtoztatni rajta, es gondolom neki mar elege lett, es en kb mostanra fogtam fel,hogy mi a helyzet.
2010. júl. 21. 20:59
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezt csinálnám:


Kapnék az alkalmon, most, hogy egyetemre járok, és azzal nyugtatnám magamat, hogy ősztől már minden rendben lesz, mert akkor már nem kell otthon lenni, és egyre ritkábban járnék haza, a koleszban maradnék és csak havi egyszer járnék haza, és keresnék egy jó pasit az egyetemen, biztos akad, és ő majd kisegítene téged, ha valóban szeret! Legalábbis sokan nálunk a fősulin ezt csinálták, hogy csak havonta egyszer mentek haza a koliból, vagy az albiból és találtak maguknak egy helyes srácot, akihez később odaköltözhettek, és a probléma megoldva.


Az meg hogy anyud ennyire fél, azon már nem tudsz segíteni, ez az ő döntése, hogy nem mer lépni...! Tudom, ez nem teljesen megoldás, de azért ezzel is könnyítesz a helyzeteden, ha csak ritkábban jársz haza az egyetem városából.


Egyébként erdélyi vagy?

Csak mert ott vannak arrafelé ilyen tájszólások, ahogy írsz. ;Đ


Visszakanyarodva, én is hasonlóképpen csináltam, tulajdonképpen én 18 éves korom óta nem élek a szüleimmel, fősulis lettem és kollégiumban laktam, ott jó volt, utána meg párommal összeköltöztem, bár szüleimmel nem voltak olyan nagy viták, csak ilyen kisebbek, de azért a kapcsolatom a szüleimmel azóta sokkal jobb lett, amióta nem velük élek, úgyhogy fel a fejjel, idővel Te is megtalálod a helyedet a világban, úgysem maradsz ott végleg a szüleidnél, 18 évesen már épp ideje amúgy is kiszállni a családi fészekből! Sok sikert hozzá!


24/N

2010. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!