Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagáltam a dolgot?

Túlreagáltam a dolgot?

Figyelt kérdés

Nos az van, hogy ma kb fél négyig nem ettem egy falatot sem, volt aerob edzésem ma és úgy érzem, hogy az izmaim is csökkentek. Na a sztorira visszatérve, kibbebasottul qva szar napom van, jövök haza, és öcsémet megkérem, hogy ugyan b+ segíts már levenni rólam a rámizzadt kibasott pólót, de húzta a száját, aztán mondtam neki, hogy adj már zabálni valót, adott is egy tányér fos szerű valamit. aztán csinált magának kávét, mondom nekem is hagyjál már, erre a tamponnal elkezdte szürcsölni a részemet, és mondta, hogy igyam meg, aztán minden hülyeséggel basogatott, hogy így meg úgy csicskáztatom, pedig ez nem igaz, mivel mindig szépen kérem meg.

aztán mindenféle hülyeséggel húzza az agyamat, hogy nem csinál kávét, meg hülye vagyok, erre bedurranok, befogja a konyhaajtót a hülyegyerek, én elkezdem rángatni, belerúgok pár rendeset az ajtóba, aztán kitépem, elkapom az öcsém kezét, egy 2-3 fokot megcsavarom, persze úgy, hogy ne fájjon neki, mert sosem bántom, aztán a félelemtől lefekszik a földre, úgy be van szarva, aztán mivel megütni nem akartam, hirtelen a pofájába öntöttem egy liter vizet.

ezen úgy elkezdett sírni az úrilány lelkű takony, hogy mindenféle hülye kötsög katsának lehordott, és még én vagyok a szar?!

aztán kimentem vízért, hogy legyen mit vedelnem, kb egy tányér fos szerű leves 0 energiatartalékkal volt a belembe, erre a fasarcú kizár a házból :( erre elkezdem rugdosni az ajtót, hogy engedjen be, de meggondolom magam, mert ha egy kicsit is erőset rárúgok az ajtóra, betörik az egész szar ganérakás ajtó. aztán lehiggadtam, és mondtam neki, hogy béküljünk ki, én nem haragszok rá, de ő még igen rám


szerintetek túlreagáltam? vagy az öcsém a pöscfej?


2011. szept. 5. 15:59
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túlreagáltad.

Te voltál az hülye, ne a másikat az okold, amikor te b.szogattad az öcsédet....

És anyád tisztítja a füled 18 éves létedre?!

.....

2011. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
fake. Nagy az isten állatkertje, de azért nem ennyire. Remélem.
2011. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Normális válaszokat vársz a kérdésedre. Megkaptad már, amúgy meg normálisabban is beszélhetnél. Elég gáz az, hogy zabálni szoktál. A kutyám meg a macskám értelmesebb nálad.
2011. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

A tesi aerob edzés??? Na ne nevetess!

És 18 évesen nem vagy képes a saját füledet kitisztítani?

Szerintem vagy kamu, vagy marha nagy vesztes vagy.

2011. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Szolgáld ki magad,ha enni akarsz.Mit mást csicskáztatnál?
2011. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy.
2011. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
MOst már értem a problémát, ha 18 évesen a fledet sem tudod egyedl takarítani, akkor nem csodálkozom, hogy nem tudod magad kiszolgálni. Arra azért kíváncsi lennénl, hogy az ország melyik részén beszélnek így, mert én is vidéken lakom,de így nem igazán beszél senki, csak akinek az IQ szintje igen kicsi.
2011. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
És még engem nevez pudvának, mert leparasztoztam?! A se.g.gedet is anyád törli? Kamu az egész sztori ez nem vitás, viszont ilyen stílus, ennyi trágárság nekem akkor sem jutna eszembe. Akkor ilyenek után számítsunk nyugdíjra!!!
2011. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
az után számíts nyögdíjra, hogy ez nem kamu
2011. szept. 6. 15:08
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem hogy túlreagálod, de NAGYON túlreagálod.
2011. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!