Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagáltam a dolgot?

Túlreagáltam a dolgot?

Figyelt kérdés

Nos az van, hogy ma kb fél négyig nem ettem egy falatot sem, volt aerob edzésem ma és úgy érzem, hogy az izmaim is csökkentek. Na a sztorira visszatérve, kibbebasottul qva szar napom van, jövök haza, és öcsémet megkérem, hogy ugyan b+ segíts már levenni rólam a rámizzadt kibasott pólót, de húzta a száját, aztán mondtam neki, hogy adj már zabálni valót, adott is egy tányér fos szerű valamit. aztán csinált magának kávét, mondom nekem is hagyjál már, erre a tamponnal elkezdte szürcsölni a részemet, és mondta, hogy igyam meg, aztán minden hülyeséggel basogatott, hogy így meg úgy csicskáztatom, pedig ez nem igaz, mivel mindig szépen kérem meg.

aztán mindenféle hülyeséggel húzza az agyamat, hogy nem csinál kávét, meg hülye vagyok, erre bedurranok, befogja a konyhaajtót a hülyegyerek, én elkezdem rángatni, belerúgok pár rendeset az ajtóba, aztán kitépem, elkapom az öcsém kezét, egy 2-3 fokot megcsavarom, persze úgy, hogy ne fájjon neki, mert sosem bántom, aztán a félelemtől lefekszik a földre, úgy be van szarva, aztán mivel megütni nem akartam, hirtelen a pofájába öntöttem egy liter vizet.

ezen úgy elkezdett sírni az úrilány lelkű takony, hogy mindenféle hülye kötsög katsának lehordott, és még én vagyok a szar?!

aztán kimentem vízért, hogy legyen mit vedelnem, kb egy tányér fos szerű leves 0 energiatartalékkal volt a belembe, erre a fasarcú kizár a házból :( erre elkezdem rugdosni az ajtót, hogy engedjen be, de meggondolom magam, mert ha egy kicsit is erőset rárúgok az ajtóra, betörik az egész szar ganérakás ajtó. aztán lehiggadtam, és mondtam neki, hogy béküljünk ki, én nem haragszok rá, de ő még igen rám


szerintetek túlreagáltam? vagy az öcsém a pöscfej?


2011. szept. 5. 15:59
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

mindketten fiúk vagyunk, anyám tamponjával szórakozott, mivel anyám puculta reggel a fülemet, és a fülpuculó a tamponnal volt együtt, de én letúrtam az asztalról az oda nem illő dolgokat a földre, nehogymá ottlegyen az a sok szar amikor én zabálnék!

hát most nem? ne legyen ott a tampa amikor zabálok az amit a p1nájába gyúkdos

2011. szept. 5. 16:40
 22/43 anonim ***** válasza:
96%
Roma vagy?
2011. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
94%
tanulj meg rendesen beszélni,akkor kapsz enni : )
2011. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
normális válaszokat szeretnék kapni a kérdésre
2011. szept. 5. 17:07
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg normálisan tedd fel a kérdést, lehetőleg ne úgy hogy az ember elhányja magát miközben olvassa
2011. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
ilyen primitív lénnyel ne fussak soha össze életemben... csak ezt kívánom
2011. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

"aztán minden hülyeséggel basogatott, hogy így meg úgy csicskáztatom, pedig ez nem igaz, mivel mindig szépen kérem meg."


na az vajon nálad hogy néz ki....:)))))

2011. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

A tesiórát hívod aerob edzésnek, vagy másról beszélsz?

Anyukád pucolja a füled? Hány éves vagy?

2011. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

igen, aerob edésnek hívom

18 vagyok

2011. szept. 5. 18:24
 30/43 A kérdező kommentje:
netán problem?
2011. szept. 5. 18:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!