Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz férfi, aki ezt "szeretni"...

Lesz férfi, aki ezt "szeretni" fogja? Más is volt ezzel így?

Figyelt kérdés

Már régóta tűnődöm azon, hogy vajon lesz-e olyan férfi, aki feleségül veszi a "valódi" énemet.

Ha elmegyek otthonról nagyon szépre megcsinálom magam, pazar smink, divatos ruha, csinos kiegészítők, hibátlan frizura. Szóval elég jól nézek ki az utcán, mert indulás előtt "megcsinálom" magam.

Idehaza viszont lekerül a smink, előveszem a kinyúlt pizsim és a felgumizott hajammal nyomkodom a pattanásaim.... és ilyenkor elgondolkom, hogy vajon azok a pasik, akiknek bejövök "házon kívül" vajon most mit szólnának hozzám?

És van-e olyan, aki a hazatért sokk után is velem maradna.

19/L


2011. aug. 30. 18:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
Az én párom már látott kimerülve, zsíros, kócos hajjal, kinyúlt ruhákban, pandamaci sminkkel, pukizva, büfizve, menstruációs görcsöktől szenvedve, szőrös lábbal, betegen, smink nélkül és még pattanás nyomkálás közben is, mégsem ábrándult ki belőlem. Ugyanúgy szeret, mint szépen, ápoltam, sminkben, tökéletesnek látszódóan. Én is láttam már hasonló állapotokban, úgy ahogy még maximum csak a szülei látták, mégsem változtak meg iránta az érzéseim. Nekem ő így tökéletes. Ha össze kötöm vele az életemet, akkor előbb-utóbb úgyis fény derül ezekre a dolgokra.
2011. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%
Mikor vajúdtam egyszerre pisiltem és hánytam abban a szexi kötényben, kiküldtem a párom, mert hirtelen észbe kaptam.De még mindig elkap esténként.
2011. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer poénból kérdeztem a férjemet, hogy ha mondjuk itthon i balesetben lefejelnék valamit, amitől eszméletemet vesztem és ettől össze is csinálom magam. Mondta, hogy akkor baromira nem azzal foglalkozna, hogy barna macikat szültem, hanem porzana be a kórházba velem.


De volt már vesegörcsöm 41 fokos lázzal, amitől nem csak szarul néztem ki, de rém bunkó is lettem. Annyira lefoglalt a fájdalom, hogy ha valaki hozzám szólt, leharaptam a fejét. Sőt, büdös is voltam, mert annyira fáztam, hogy nem másztam ki a takaró alól két napig, még pisilni is nagy nehezen kászálódtam ki. Viszont nem is küldött zuhanyozni, amíg jobban nem lettem, mert látta, hogy mennyire fázok.


Amúgy rendben tartom magam, de takarításnál én is játszós ruhában, kócosan, izzadtan vagyok, mégse vált még el :)

2011. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Mindenhova sminkben megyek el, ha csak itthon vagyok, kizárólag az alap higiéniát tartom be (fürdés, hajmosás, szörtelenítés).

Férjem imád. Csak azt nem díjazza, hogy 2 órát foglalkozom magammal mielött elmegyünk itthonról. De hozzászokott az évek alatt, meg mikor megismerkedtünk, azelött 10 éve ilyen voltam, változtatni sem tudnék rajta.

Itthon bugyiban és melltartóban vagyok egész nap. Tehát slamposan biztos nem làt, csak smink nélkül (nekem az is gáz volt elöször).

Ja én szülni is sminkben mentem. Mivel nem vagyok izzadós, nem folyt le rólam, ugyanolyan szép volt, mint mikor otthon megcsináltam.


Nyugi, persze, hogy lesz olyan aki elfogadja! :) Vannak akik nem tesznek különbséget utca meg otthon között, te legalább kicsinosítod magad:)

2011. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szerettem túlzottan a barátnöimben, ha túl sminkelték magukat, mert nem hasonlítottak ahhoz, aki mellöl reggel kiszálltam az ágyból.

Nekem személy szerint nincs ezzel bajom, volt egy barátnöm aki otthon tök laza volt. Az általad említett kinyúlt pizsi, ami ráadásul maci mintás volt, a kicsit öregecske szürke melegítö.....kifejezetten tetszett mindez, olyan igazán bensöségessé tette a kapcsolatot, hogy nincs mit egymás elöl rejtegetni.


Amúgy ez Férfiként sem egyszerü, mert sokáig nem engedtem, hogy lásson a barátnöm munkás ruhába, holott iszonyatosan bejön neki és attól is féltem, mi lesz ha meglátja a legkedvesebb ágynemümet, amit mamámtól kaptam igencsak jó pár éve és a legkényelmesebb számomra a mai napig(101 kiskutyás:D).

Öt nem zavarta, ugyanugy szerette ahogy Én és ez így volt teljes.


Ilyennek kellene lenni minden kapcsolatnak, csak az emberek már nem merik felvállalni önmagukat.

2011. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Férjem imád. Csak azt nem díjazza, hogy 2 órát foglalkozom magammal mielött elmegyünk itthonról."


NA ez még a vicces! Ugyebár a férfiak elvárják, hogy egy nő adjon a külsejére, csinos legyen, de mindezt úgy, hogy varázsütésre! A 2 óra vesződség az már bosszantó... :D

2011. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Walk With Me válasza:

Felgumizott haj? Pattanásnyomkodás? Na és? Te is ember vagy. Lefogadom, hogy néha még pukizni is szoktál. :)

Én nem szeretem, ha egy lány túlzottan sminkeli magát, mert szerintem aki szép nélküle, az szép, aki meg nem, annak mindegy. Én pl. mindig is olyan lányt kerestem, aki nem tagadja meg ezt a "halandóságát", vagy hogy mondjam (de sosem találtam:P).

Ha valaki tényleg szeretni fog (szeretettel és szerelemmel egyaránt) annak kinyúlt pizsiben, smink nélkül is ugyanolyan szép leszel, ez egyáltalán nem ezen múlik - szerintem.

2011. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem volt még sosem olyan, hogy egy srác nálatok aludt? Mert ő akkor látott teljes valódban... Ha úgy tetszettél neki, akkor magadért szeret, és nem a külsődért, sztem.
2011. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=0iHRwhK8SgE

Tudod az aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, még, ha össze is törte az ágy...

2011. aug. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!