Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz férfi, aki ezt "szeretni"...

Lesz férfi, aki ezt "szeretni" fogja? Más is volt ezzel így?

Figyelt kérdés

Már régóta tűnődöm azon, hogy vajon lesz-e olyan férfi, aki feleségül veszi a "valódi" énemet.

Ha elmegyek otthonról nagyon szépre megcsinálom magam, pazar smink, divatos ruha, csinos kiegészítők, hibátlan frizura. Szóval elég jól nézek ki az utcán, mert indulás előtt "megcsinálom" magam.

Idehaza viszont lekerül a smink, előveszem a kinyúlt pizsim és a felgumizott hajammal nyomkodom a pattanásaim.... és ilyenkor elgondolkom, hogy vajon azok a pasik, akiknek bejövök "házon kívül" vajon most mit szólnának hozzám?

És van-e olyan, aki a hazatért sokk után is velem maradna.

19/L


2011. aug. 30. 18:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%

Én is így vagyok ezzel. Ha kimegyek az utcára, bulizni, vagy akárhova mindig tök jól nézek ki, meg is fordulnak utánam a férfiak...

Ma még nem voltam sehol, a hajam be van hullámosodva, összevissza áll, szemüvegben vagyok (nincs rajtam a kontaktlencse), smink nincs rajtam, gagyi ruhában vagyok, a lábamon is kezd visszanőni a szőr :D

De én úgy vagyok vele, hogy ha pasival élnék, vagy csak nála aludnék akkor jobban odafigyelnék magamra. Ilyenkor felesleges, ha csak a szüleim látnak. :)

2011. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam ezen, amíg azt nem hallottam sokszor (mindig ugyanattól persze), hogy milyen szexi a kinyúlt póló borzas fejjel és pandasminkkel (amit lusta voltam lemosni és szétfolyt)...
2011. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%
ha szeretni" nem is fogja, de esetleg elviseli
2011. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%

Nekem az a tapasztalatom hogy a párok még összeköltözés után akár 6-8 évig is szerepet játszanak, a nő titkolja, hogy szőrös a lába, szőrteleníteni kell, vagy a férfi, hogy büdös a lába estére.

A gyerekszülés szokott ezen változtatni. A kórházból kikerülő otthon szoptató nő nagyon is naturalisztikus képet fest, ekkor a férfi megkönnyebbül és elhagyja magát.

Zabál, nem sportol, elkezd őszülni kopaszodni.

Nézd meg a férfiakat 30-35 éveseket milyen rondák: pocak, nulla izom, sörhas, böfögnek, csámcsognak, finganak, csuklanak, őszülnek és sárga a foguk.


Nagyon kevés olyan férfi és nő van, aki szülés után is tartja a formáját és kifelé a társa felé is idillikus képet muatat.

2011. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

"elkezd őszülni, kopaszodni" ???

WTF

mintha ez döntés kérdése lenne

2011. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, én nem tudom milyen emberek között élsz, de én a párommal nem vagyunk ilyenek, sőt ismerősi körben is a gyerek után foglalkoznak magukkal.
2011. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Wuky válasza:
100%
Ne aggódj ha szeret akkor smink nélkül is fog és sminkben is.. otthon mikor az emberek pihenéssel töltik az idejüket nem azzal foglalkoznak h milyen a sminkjük stb... ilyen az élet kb mindenkire jellemző az amit irsz...:)
2011. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Azért eligénytelenedni se kell. Vannak nagyon csinos, kényelmes háziruhák, amik kiemelik az alakot, elhízni se "kötelező". A szőrt meg kb. fél perc alatt le lehet kapni a zuhany alatt.
2011. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

"Ha elmegyek otthonról nagyon szépre megcsinálom magam...

Idehaza viszont lekerül a smink, előveszem a kinyúlt pizsim és a felgumizott hajammal nyomkodom a pattanásaim..."


Lefordítom magyarra:

Ha elmész dolgozni, vásárolni vagy bárhová, adsz magadra.

Ha meg otthon vagy a pároddal, neki csak a "tramplis külsőd" jut.


Hát keres majd egy olyant, aki ad magára otthon is!!!

2011. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Van, nekem is van ilyen párom.

Bár én nem olyan vagyok, mint te, egy gothos szerű lány vagyok, na ne az extrára gondoljunk, agyon festett szem, meg minden durva kiegészítő, hanem szép nőies, csipkés, de fekete ruhák és diszkrét fekete smink, de otthon egy átlag lány vagyok. Persze páromnak jobban tetszene, ha mindig úgy néznék ki, de megérti, hogy otthonra kell a kényelem, ő se az utcai viseletében feszít. (nem totál szakadt göncökben vagyok, de nem is a csipkés nőies cuccban)

21/L

2011. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!