Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik családtagom ÁLLANDÓAN...

Egyik családtagom ÁLLANDÓAN elejti a mobiltelefonját, mégis én vagyok a sz@r, miért?

Figyelt kérdés
Régi ócska Nokiája volt, most azt lecseréltem neki vadonatúj Samsungra, mert nagyon szerette volna. Eddig is gyakran leejtette, már ezerszer elmondtam neki, hogy ne ejtse le, mert nem arra van, egyszer csak nem fog működni! Persze, mert ő nem tehet róla. De vigyázhatna jobban is! Most meg jön a telefon nekem, egy másik telefonról telefonál, hogy azonnal menjek érte, mert ezúttal kőre ejtette le, és ezer darabra tört, a sim kártyát se találja. Elfogott a pulykaméreg, mert éppen a héten vettem hozzá adatkábelt, memóriakártyát nem kis pénzért, mert annyira akarta, hogy fejlesszük. Mondtam, hogy kértelek, hogy vigyázz rá! Erre velem kezd el kiabálni a telefonban, hogy ő sajnál engem, így jártam, stb. Egyik szülőmről van szó. Még én vagyok a sz@r. Egyedül nem tudna telefont venni, mert annyira nem ért hozzá. Most csak úgy elszállt X ezer forintom, és nem, nem fogom visszakérni, mert csak felneveltek, de akkor is, basszuskulcs...
2011. aug. 30. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
fényképezésre fényképezőgép való, telefonálásra pedig ha eddig bevált a nokia, akkor fölösleges lecserélni
2011. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Hailey13 ***** válasza:
100%

oké, én is ilyen vagyok..:D

samsungom volt, folyton elejtettem, volt hogy második emeletről a lépcsőházban (természetesen úgy esett, hogy kikerült mindent amit felfogta volna). Vagy futottam a busz után, kiesett a zsebemből, és vagy három métert csúszott az úttesten:D soha nem volt semmi baja, néma darabokra hullott de annyi:D kb egy évre rá elromlott, azóta nokiám van és sokkal jobban vigyázok rá. így visszagondolva vicces, de mindig vállaltam hogy én vagyok az ügyetlen meg figyelmetlen:D

annyit tudok mondani, ne kérd vissza, de erre találták ki a mondást hogy "mosom kezeimet". te igenis nagylelkű voltál, megköszönhetnék neked. én a helyedben nem tennék semmit, azt csinálnak amit akarnak:D

2011. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:06

Köszi, ezt a telefont megveszem a férjemnek. Neki a munkája miatt porálló telefon kell, mert az épitőiparban dolgozik, de kell neki a telefon, mert azon tudják a főnönök elérni. Csoportvezető féle a lelkem. Viszont igy eszi a telefonokat.

2011. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia


építő iparban dolgozom.van egy Samsung B2100 sem volt hogy már a zsebemből kicsuszott bele a frissen kevert betonba.Le mostam semmi baja a mai napig.Két éve nyuzom és birja.Van ennek egy ujabb Változata az is ütésálló,vízálló,por álló.2 mega pixeles kamerája van.az pedig a Samsung B2700.Javaslom vedd meg neki ezt

2011. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy olcsó telefont, meg egy olcsó fényképezőgépet. A telefonokkal soha nem lehet olyan jó minőségű képet csinálni, mint akár egy xar fényképezőgéppel.
2011. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Leejtette, összetört, vége. Volt, nincs telefon. Te mindent megtettél, így járt. Mehet telefonálni az utcai kártyásba, és vízkereszt.

Ne idegeld magad.

2011. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!