Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik családtagom ÁLLANDÓAN...

Egyik családtagom ÁLLANDÓAN elejti a mobiltelefonját, mégis én vagyok a sz@r, miért?

Figyelt kérdés
Régi ócska Nokiája volt, most azt lecseréltem neki vadonatúj Samsungra, mert nagyon szerette volna. Eddig is gyakran leejtette, már ezerszer elmondtam neki, hogy ne ejtse le, mert nem arra van, egyszer csak nem fog működni! Persze, mert ő nem tehet róla. De vigyázhatna jobban is! Most meg jön a telefon nekem, egy másik telefonról telefonál, hogy azonnal menjek érte, mert ezúttal kőre ejtette le, és ezer darabra tört, a sim kártyát se találja. Elfogott a pulykaméreg, mert éppen a héten vettem hozzá adatkábelt, memóriakártyát nem kis pénzért, mert annyira akarta, hogy fejlesszük. Mondtam, hogy kértelek, hogy vigyázz rá! Erre velem kezd el kiabálni a telefonban, hogy ő sajnál engem, így jártam, stb. Egyik szülőmről van szó. Még én vagyok a sz@r. Egyedül nem tudna telefont venni, mert annyira nem ért hozzá. Most csak úgy elszállt X ezer forintom, és nem, nem fogom visszakérni, mert csak felneveltek, de akkor is, basszuskulcs...
2011. aug. 30. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

hány évesek vagytok, 10?

egy kisgyerek, vagy egy fogyatékos nem tud vigyázni az ilyen holmikra

2011. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Sz@r volt a tok, ennyi, állandóan kicsúszott belőle, még azt akartam neki venni hozzá, de úgy látszik, elkéstem.


Idősebb embernek meg nem kell sok, hogy ügyetlen legyen, nem gondolod?

2011. aug. 30. 12:56
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél törhetetlen telefont, aminek gumis a külső része, páromnak is ilyen van. Talán az bírja majd.
2011. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel neki egy olcsó telefont? Gondolom csak telefonálásra használja, így nem kell neki egy csúcsmobil...
2011. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az milyen márkájú pontosan? Meg kell néznem, mert nem maradhat telefon nélkül.
2011. aug. 30. 12:58
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert az volt az álma, hogy jó minőségű fényképeket csinálhasson vele, azért is kellett memóriakártya, adatkábel.
2011. aug. 30. 12:59
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

vagy kössél rá balesetbiztosítást

havi max egy ezres és ha összetörik kicserélik

pl kisgyermekeseknek ajánlják nagyon

2011. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az pont jó lenne. T-mobilos feltöltőkártyás (a simet még meg kell keresnem, mindjárt indulok), így lehet kötni rá? Vagy ez hogy működik?


A válaszokat nemsokára visszanézem, köszönöm szépen.

2011. aug. 30. 13:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akassza nyakba,tartsa ütésálló tokban.Nokiák nagyon bírják a strapát-legalábbis nekem ez a tapasztalatom a saját nokiáimmal.Esett már ki a zsebemből nagyon sokszor,mindig túlélte.
2011. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy motorola defyt. azt még vízbe is ejtheti.
2011. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!