Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Mit tennétek...

Mi tévő legyek? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval mindjárt tanévkezdés...padtárskeresés.

Előző években egy fiú melett ültem, év végén megkérdezte, hogy akkor jövőre megint, itt, ugyanitt??? Mondom neki persze.

Kb egy hete voltam lány osztálytársamnál, megkérdezte kivel ülök, mondtam..még nemtudom. Neki is elígérkeztem.

Butaságot csináltam, tudom. Egyiket se akarom megbántani. Fiú mellé azért ülnék szívesebben, mert kb ő az egyedüli fiú, akivel jóban vagyok az osztályban, nemakarom, hogy csak csaj barátaim legyenek.:S De a lánnyal jobban érzem magam.

Nemtudom mit tegyek...tudom, hogy énis hibás vagyok...Hogy tegyem helyre?

16/F


2011. aug. 29. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel először a fiúnak ígérted meg így a fiúval kéne ülnöd. Én biztos így tenném. A lánynak meg megmondanám, hogy akkor nem volt az eszembe..és most jutott az eszembe és, hogy ne haragudjon.
2011. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beliel ***** válasza:
74%
Egyik órán ide másik órán oda ülj, ennyi.
2011. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval értek eggyet.
2011. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd azt akivel jobban érzed magad.
2011. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha össze akarsz esetleg jönni később a csajjal akkor semmiképp ne ülj mellé... (tapasztalat:D) Mondjuk ezek szerint a csajokkal jobban megérteted magad... Hát ki tudja én a fiú mellé ülnék, a csaj úgy is lekötné a figyelmedet, meg lehet, hogy te is az övét... Ha viszont annyira megértőek vagytok egymással akkor csak oda kéne ülni :D
2011. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik órán ezzel,másik órán azzal.

Amúgy meg a legjobbak az ilyen összetolt asztalok,ahol 4en lehet egymás mellett ülni.(vagy az csak az én időmben volt?)

23n

2011. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!