Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fejbecsaptam az autista...

Fejbecsaptam az autista bátyám de megbántam. Meggyónjam szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy autista bátyám vele nőttem fel.Barátnőm a fürdőszobába volt, ő meg leskelődött és én meg fejbecsaptam ráesett a hüvelykujjára és eltörött nagyon megbántam meggyónjam?
2011. aug. 28. 19:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ja bocsika előző voltam:

Kedves 17- es válaszoló!: Belegondoltál te egyáltalán abba, hogy milyen lehet valakinek egy zárt intézményben letölteni a hátralévő életét ott akár meg is halhat az, aki nem bírja azt a folyamatos bezártságot. Pedig attól függetlenül, hogy meghalnak a szülők, na olyankor kellene a leginkább összetartónak lennie annak a megmaradt kis családnak. Elmondom, hogy egy intézet sokkal rosszabb mint a börtön, mert a börtönben egyes rabok még állítom, hogy luxusban élnek, na meg onnan egyszer ki is fognak szabadulni a büntetésük letelte után. Úgyhogy ez ép elég büntetés lenne ez neki egy intézetben pedig aztán nem követett el semmit csupán az az egyetlen bűne, hogy fogyatékos. Bár te kerülnél egyszer életfogytiglanra, úgy hogy nem is csináltál semmit na vajon ez neked hogy jönne le kedves 17-es válaszoló?!

Azzal tisztában vagyok, hogy önzőség elvárni egy egészségestől, hogy gondoskodjon beteg hozzátartozójáról, de ez amit itt most leírtál alaposan kivágta nálam a biztosítékot állítom azt mondanád a saját gyerekednek is, hogy nem fogsz róla gondoskodni.

Na de mi van akkor, ha a szüleitek haláluk előtt az volt mindegyiknek a végakarata, hogy viseld gondját a beteg testvérednek ez is lehet egy szülő végakarata a halála előtt.

2018. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!