Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek kiszeretni a feleségemb...

Kezdek kiszeretni a feleségemből! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy már nem úgy szeretem ahogy régen. Már alig beszélek vele. Nem tudom hogy ő észre vette vagy nem de ezt nem akarom. Bármit csak ezt ne. Van már két gyerekünk is és azért se lenne jó szétmenni. Bármit csinálok nem úgy szeretem mint régen és ez nagyon zavar mert ő nem csinált semmit csak én vagyok a hülye. Már nem érzem őt annyira fontosnak és ez marhára rosszul esik...szeretni akarom de nem tudom hogy mit csináljak. Ezzel még lehet valamit kezdeni?

30/F


2011. aug. 27. 22:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Fireproof

Kapható könyvben is.

2011. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
71%
mond meg neki és találjatok ki valamit közösen
2011. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi. csak akárhogy próbálom nem tudom annyira szeretni. Inkább csak úgy mintha egy jó barát lenne.
2011. aug. 27. 22:24
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is volt ilyen, tudtam az okát is, ő hidegült el előbb, de én nem akartam őt nem szeretni. Képbe került valaki más nekem, iszonyatos erős volt a kísértés.

De akkor előkerestem a kezdeti leveleinket az e-mail fiókomban és elolvastam mindet. Kb. 1 napot azzal töltöttem, hogy ezeket átmásoltam Wordbe. Megkapta Valentin napra nyomtatva. Nem tudom, ő elolvasta-e valaha is, de nekem elmondhatatlanul sokat jelentett, hogy elolvasva mindent újra átéltem. 3-4 hónap hullámvölgy után teljesen visszatért a szívembe a szerelem. Az övébe is. Onnan tudom, hogy ma mondta nekem, hogy ő most még erősebben érzi, hogy velem akarja leélni az egész életét, mint az elején. Azért ez nagyon nagy szó 4 év után, amiben volt egy nagyon borzalmas 1 évünk.

A szerelem elcsitul és aztán visszatér. Csak ki kell várni. És hűnek kell maradni.

Képzeld el őt más férfi karjában.

2011. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

Csinálj sok sok közös programot, a kapcsolatok nem működnek maguktól. Azért akarod elhagyni mert már annyira nem fontos...a következő nő az lenne?

Ja és ha nem volt ez se elég jó indok akkor a gyerektartás 20%-át minimum fizetned kell, ha azt megszorzom 2 vel az már a fizud 40%-a, hááááát....:D

2011. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
26%
Az a nagy helyzet ,hogy az emberek nem a monogámiára vannak alapvetően beprogramozva.Főleg nem a férfiak! Az egész házasodásdi 1nejüség egy megalkuvás ,egy társadalmi egyházi elvárásnak való megfelelési kényszer. A férfiak többsége néhány év ,rosszabb esetben néhány hónap után így jár, elmúlik a szerelem ami egy hormonszintváltozás nem több, és marad a szürke unalom a megszokás, közben eszi a fene őket más nők után. Aztán vagy elcsábúl ,ez a gyakoribb, és el is vállnak, vagy "jó családapaként" kiöli magából a vágyakat, és stikában félrelép.Tisztelet a maradék kb 10%-nak akik kibírják életük végéig megcsalás és válás nélkül.
2011. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

22:25 az lehúzna.. :D

és ha megpróbálnám úgy csinálni mintha szerelmes lennék?

2011. aug. 27. 22:31
 18/27 anonim ***** válasza:
55%

Az attol függ, mit akarsz? Mik a celjaid, hogyan kepzeled el az eletedet X ev mulva?

Ha a felesegeddel, akkor azert erdemes tenni, valahogy fenntartani a mind2töknek meg hazaselethez megfelelö vonzalmat.

Ja, a fellangolas, ha ilyen fellangolos szerelem volt az kezd mulni, szerintem ez a dolgok normalis menete. Szerintem nem jo vedekezni ellene, nem is lehet, viszont beszelni csak jo lenne rola, hogy valami valtozast erzel, vajon ö hogy van ezzel, hiszen azert vagytok tarsak, vagy?

2011. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%

szia:)

szerintem kicsit nosztalgiázzatok:) "játszátok el" azokat a dolgokat, amiket akkor csináltatok, amikor a legszerelmesebbek voltatok:)

te is egy kicsit gondolj vissza azokra a dolgokra, amelyek miatt beleszerettél a feleségedbe...azok még mindig ott vannak a személyiségében, vagy a külsejében, biztos még ugyanúgy tetszik:)

legyetek kettesben, amikor minden bajt és a gondokat kizárjátok...és csak egymásra figyeljetek:)

szerintem biztosan szereted még őt ugyanúgy, csak most vmiért így érzel...

ne azon gondolkozz, h szereted-e vagy sem, egyszerűen próbáld vele újra jól érezni magad, és próbáld meg újra meglátni benne azokat a dolgokat, amikért szereted:)

pusz

2011. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%

Őszintén sajnálom a dolgot.

26 vagyok, nálunk is van gyerek és néha én is érzek hasonlót, csak épp én vagyok a feleség.


Nem arról van szó hogy nem szeretem, csak valahogy néha idegesít. Nem tudom megfogalmazni. Baromi nehéz megtalálni hol a határ a szerelmet felváltó lágy szeretet és az elhidegülés között.


Mi is sokat piszkáljuk egymást, ha vitázni kezdünk, mindig próbáljuk a másikat minél jobban megbántani, felhozunk minden szart ami ezer éve történt, és én ilyenkor már nem sírok mint régen, hanem arra gondolok basszus hagyja már abba a veszekedést, mert nem tudok a könyvemre koncentrálni (vagy bármire, amit épp csinálok). Nem beszéljük meg a gondokat, mert nem érdekel. Őt sem, annyiban hagyjuk, 10 perc múlva mintha mi sem történt volna dumálunk tovább a másnapi ebédről.


Nem tudom ez normális 8 év után, vagy hullámvölgy, vagy komolyabb és visszafordíthatatlan. Nálatok is ilyenek vannak?

2011. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!