Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek kiszeretni a feleségemb...

Kezdek kiszeretni a feleségemből! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy már nem úgy szeretem ahogy régen. Már alig beszélek vele. Nem tudom hogy ő észre vette vagy nem de ezt nem akarom. Bármit csak ezt ne. Van már két gyerekünk is és azért se lenne jó szétmenni. Bármit csinálok nem úgy szeretem mint régen és ez nagyon zavar mert ő nem csinált semmit csak én vagyok a hülye. Már nem érzem őt annyira fontosnak és ez marhára rosszul esik...szeretni akarom de nem tudom hogy mit csináljak. Ezzel még lehet valamit kezdeni?

30/F


2011. aug. 27. 22:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Szeretkezzetek többet és változatosan. menjetek el nyaralni kettesben. Szervezzetek programokat csak kettesben, séta, vacsi, mozi. Bármi, amit az elején csináltatok.
2011. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
A szerelem elmúlik.Ez természetes.Szeresd nagyon és időnként visszatér a láng.
2011. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Persze, hogy lehet. Könnyen lehet, hogy egy sima hullámvölgy az egész.

Az oké, hogy vele most nehéz, de nélküle milyen lenne? El tudod képzelni a mindennapjaidat nélküle?

2011. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De már nem tudom. És sajnos el tudom magam képzelni nélküle is
2011. aug. 27. 22:14
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Vele beszéltél erről?
2011. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem mert akkor kiakadna. Úgy viselkedik mintha nem vett volna észre semmit. de amúgy megcsalni nem tudnám
2011. aug. 27. 22:16
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Én ugyanezt éreztem a barátom iránt télen, mint te most, 4 éve vagyunk együtt, és én 22 éves vagyok, és mg be sem töltöttem a 18-at amikor összejöttünk, és minden olyan hideg és üres lett bennem, de arra gondoltam, h lehet h ez csak egy hullámvölgy, ÉS TÉNYLEG. Én csak vártam, és amikor olyanokat gondoltam h nem is olyan fontos nekem akkor visszagondoltam az elmúlt évekre, és újra elkezdett fontos lenni, meg javult a hangulat is, mert nekünk egy anyagi mélypont is közrejátszott, azóta szerencsére rendeződni látszik az ügy! Szerintem várj, és kényszerítsd magad h emlékezz a jó dolgokra, és valahogy visszajön a hangulat. Szerintem lehet h ez természetes egy kapcsolatban.
2011. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

A szerelem nem tart orokke..legalabbis ezt mondjak, bar en a paromat mar 10 eve ugyanugy szeretem, szal szerelmes vok bele:)

Persze nalunk is voltak hullamvolgyek, olyanok is h szerettem es utaltam is egyszerre. De itt ez a lenyeg, sztem ez nalad is csak egy hullamvolgy.

Nyugi, elmulik es ugyanugy szeretni fogod, valoszinuleg:)

Mondjuk ez a kozos program stb. dolog amit az elottem szolo emlit, jo otlet, jobban osszehoz titeket:)

Sok sikert!:)

2011. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
ha el tudod képzelni magad nélküle akkor ott már nagy gond van..
2011. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%

Milyen okból adódik ez az érzésed?

Történt valami, veszekedés, vagy kiábrándultság?

Nem lehet az, hogy csak fáradt vagy, vagy túl sokat dolgozol?Ilyenkor összeszoktak kuszálódni a gondolatok, érzelmek.

Egyébként én azt ajánlom, hogy menjetek el együtt valahova kettesben, akár több napra is. Ahogy gondoljátok,de töltsetek együtt több időt. És beszélgessetek, sok mindenről. Hallgassátok meg egymást.

2011. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!