Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megígértem egy olyan dolgot,...

Megígértem egy olyan dolgot, amit nem fogok tudni betartani. Mit tegyek (SOS)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a 36 éves nagynéném kitalálta,hogy Ő elkezd valami iskolát és oda kell a középfokú nyelvvizsga(alapfokúja sincs,mert alig dolgozott eddig,a nagyszüleimnél és most felvették ebbe a suliba).Én nem gondoltam,hogy felveszik,de felvették...És mondta,hogy tanítsam meg én angolul úgy,hogy letudja tenni a középfokút.Én meg belementem,mert azt hittem,hogy nem fogják felvenni a suliba.

Nekem novemberben lesz az alapfokú nyelvvizsgám és mondta,hogy akkor készítsem fel Őt a középfokúra...Már most mondja,ha ott vagyok náluk,hogy lassan kezdhetném kidolgozni az óravázlatokat,meg hogy milyen szisztéma szerint szeretném Őt tanítani.

Én idén fogok felvételizni is,többet is kell majd tanulnom,mert az alapfokú nyelvvizsga után szeretném rögtön a középfokút.És így is rengeteg különórára járok(tenisz,kézilabda,angol-matek-magyar felkészítők,zongora óra,szolfézs),délután 5 után fogok mindennap hazaérni és utána tanulnom is kell majd és a barátaimmal is szeretnék lenni,nem óravázlatokat csinálni.

Mit tegyek?

Szerintetek sikerülhetne felkészítenem úgy,hogy letudja tenni a nyelvvizsgát?


Légyszi segítsetek,mert ez nekem olyan kellemetlen.


Köszönöm


13L


2011. aug. 27. 16:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Tanulni és tanítani két külön dolog. Szerintem is kérd meg anyudat, hogy segítsen ki. Ez csak neked is és a nagynénédnek is megspórolná a csalódást. Vagy mondd meg neki, hogy nem gondoltad komolyan, amikor mondtad, és nem tudsz tanítani.
2011. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!