Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktatátok felhúzni/...

Hogyan szoktatátok felhúzni/ bosszút állni a testvéreden?

Figyelt kérdés

talán kicsit dedós ként hangzik egy igy, de nagyon rühellem a testvérem, és bosszantani akarom. mert ő is mindig azt szokta. ötletek??

és nem arra vagyok kiváncsi hogy: "jaj ő a testvéred békülj kivele ' stb... köszi.

én:15/L

Ő: 17/L


2011. aug. 26. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi általában kegyetlenül összevertük egymást, amíg anya mérges nem lett, hogy nem hallja a tévét tőlünk. :D

De mára jól összebarátkoztunk és nagyon szeretjük egymást. :)

20L (18F)

2011. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem verekedésre gondoltam.:)

mert abbol is csak én jönnék ki sz*rul mint általában..:/

2011. aug. 26. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán megpróbálhatnál valami értelmes dologgal kitűnni, lehet az is bosszantaná. Vagy egyszerűen szard le, ha idegesít.
2011. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Itt is volt már ilyen kérdés,próbálj utána nézni!

Eltűnt ruha, vizes cipő,fogkrémjébe csípős,enyhén sós üdítő,mikor randira menne költözz be a fürdőbe, hangos zene amit ő nem szeret

2011. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Pl. nem beszélsz hozzá, levegőnek nézed, elcsened a szobája kulcsát, feltöröd vmelyik kódját...
2011. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nekem is ez voltt midnig, mert a 7 évvel idősebb lánytesóm és az ikrem összefogtam folyton ellenem és mire erőt vettem magamon h na jól kib*szok most én vele/velük...elköltözött...-.- Bár ez valahol szar is meg jó,,...mert..de mondjuk mióta elköltözött sokkal jobban kijövünk csak keveset beszélünk :/
2011. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hmmm nemrossz.nemrossz.;ddd

jöhetnek még válaszok.:$

2011. aug. 26. 18:29
 8/11 Hailey13 ***** válasza:
51%

kö.csög sz.ar alak vagy.:D nekem is 2 évvel fiatalabb a húgom, és folyton bosszant, utasítgat, mintha ő lenne a nagy nővér. és rühellem hogy ezt csinálja, de őt nem. sőt, szeretem:) attól független hogy szerintem ezt soha az életben még nem mutattam ki se ő, se senki felé.

legutolsó mocsok dolognak tartom amit te leírsz. bujj már el.:) és igen dedós. de nem mondom hogy békülj ki vele;)

mert Ő jobb testvért érdemel.

oké az ember szokott ilyeneket gondolni, de nem kürtöli világgá hülyegyerek.

kicsit erősen fogalmaztam meg, de ezt gondolom.

2011. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kezd el folyamatosan jó hangosan hallgatni VV Zsófi - Rágógumi c. számát.

Szerintem fél óránál nem bírja tovább.

2011. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tojás a papucsba :DDDDDD fogkrém akilincsre :D
2011. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!