Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harapós babák anyukáji,...

Harapós babák anyukáji, szülei hogyan szoktatátok le gyermeketeket errőla kellemetlen szokásról?

Figyelt kérdés

14 hónapos és mostanában mindig harap ha olyan hangulatban van kezem arcom stb. Úgy érzem inkább játéknak gondolja.

Az is igaz, hogy most négy foga is jön egyszerre, de a rágókákat nem fogadja el.


2011. ápr. 3. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért, de ez engem is érdekelne.

Bár az én fiam már 2,5 éves, de újabban az a kedvenc szórakozása hogy harap.Addig kerget és küzd, amíg nem tud megharapni mint valami kiskutya, és nem ám csak úgy finoman, hanem szabályosan fáj.

2011. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az enyém is így volt, néha még mindig belém harap. De már elég nagy ahhoz hogy felfogja, nem szabad, mert fáj, így utána már bocsánatot is kér. Most 3 éves. Szerintem csak így lehet leszoktatni, hogy szomorúan mondod neki, hogy óóóóó nemár, annyira fáj. Előbb utóbb kinyílik annyira a tudata, hogy megérti
2011. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még korai örülnöm, mert a kisfiam még csak 11,5 hónapos, de ő is szeret harapni. Mi olyankor szigorúan rászólunk, sőt, már amikor tátja a száját és közeledik felénk, mondjuk, hogy "nem". Olyankor huncutul elvigyorodik, de gyakran megáll már félúton, és mostanában már egyre kevesebbszer is próbálkozik.
2011. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Het en mikor kicsi voltam es kezdtek noni a fogaim, nagyon szerettem anyum allat ragcsalni...Anyum neha mar tiszta kek volt..Egyszer apum vett olbe, es nem borotvalkozott par napja...Azutan soha nem progalkoztam senkinel.

Tudom, hogy ez kicsit mas, de esetleg kitalalhatsz valami trukkos dolgot, ami utan a babad nem mer ujra harapdalni.

2011. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom 2 éves,és néha eszébe jut harapdálni. A napokban pl. beleharapott hátul a pólómba,mert a combomba nem sikerült és úgy jött utánam. Kérdeztem tőle,hogy mi lettél,kiskutya?:) Párszor erélyesen rászólsz,nem hagyod neki,akkor nem fogja csinálni.
2011. ápr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!