Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek kell ezt ezerszer...

Minek kell ezt ezerszer elmondani egy nap?

Figyelt kérdés

Apámnak nincs munkája május óta.Én azóta intézkedem egy új vállalkozás beindításán,már hamarosan élesben menni fog a kereskedés,mert megjön az áru.


Május óta minden nap elmondja anyám,meg olykor apám is,hogy apám munkát keres egyelőre. NINCS PÉNZ. Munkát keres.


Beadta több helyre a jelentkezését,még nem hívták.Lenne lehetősége dolgozni több helyen,ahova meg nem akar menni.Valójában elég hosszú időszak telt el úgy is,hogy apám küldte anyámat dolgozni(akinek amúgy is 2 munkája van), hogy dolgozzon helyette is. Veszekedtek persze emiatt.


Na azt meg nem értem, hogy nekem minek mondják el nap,mint nap,hogy apám munkát keres? Tudom én ezt magamtól is,és nem is kérdezem,hogy na mi van.Én is adtam neki plusz álláshirdetéseket,ahova jelentkezett,meg a vállalkozásomban is dolgozhat,de hisztiznek,hogy ÁLLÁÁST KERES.


Mondom jól van,keressen,de mi mégis szerintetek mi közöm hozzá??? Már május óta tudom,minek kell elmondani nap,mint nap???


Úgy mondják nekem,mintha én lennék a felelős azért,hogy nincs munkája,vagy hogy nem hívták be.Nem értem mire gondolnak,kérdezem,hogy minek mondjátok el mindig?? Hogy tudjam,azért.... MIT NEM ÉRTENEK AZON,HOGY TUDOM ÉS A VÁLLALKOZÁS IS AZÉRT INDUL,HOGY LEGYEN MUNKAHELYE??? Én még egyetemre járok,szóval így majd nem kell járulékokat fizetni,szerintem tök sokat segítek nekik ezzel.


2011. aug. 25. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a lelkiismeret miatt. Nem akar dolgozni vagy állást keres, nem mindegy. Ezért nyomják állandóan ezt a szöveget, hogy nehogy másra gondolj.. Érdekes amúgy. :/
2011. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát elég fura,van olyan németországi állás is,amire már felkészülhetett volna az eltelt félévben.Középfokú nyelvvizsga kell,fél év igazán elég nyelvtanulásra úgy,hogy egész nap otthon van,anyu mos,főz,takarít helyette.

Ehelyett mindenféle hülye híreket olvas a számítógép előtt.

Tegnap mondja nekem,hogy ő most elmegy Németországba.(De olyan stílusban,mintha én lennék a felesége,és siratnom kellene,hogy mi lesz most...) Mondom jó. Amúgy semmit nem tud németül.

Az eltökéltségéről annyit,hogy ma már eszébe se jutott,hogy dolgozni kellene.Nem hogy Németország meg nyelvtanulás.


De azt sem értem,hogy miért gondolja,hogy ő egy nélkülözhetetlen ember,olyan tapló módon beszél.Ha az lenne,egy kiváló ember,már tanult volna,csinálná,elvállalná a munkát,hogy jöjjön a pénz,és keresné a jobbnál jobb lehetőségeket.

2011. aug. 25. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyád el akarja hitetni magával is, hogy apád munkát keres, és jó ember. Ezért mondogatja. Lehet az kéne, hogy egyszer leülj vele beszélni erről, és mondd el a véleményed apád viselkedéséről. Apád meg szarik bele... sok sikert a vállalkozáshoz!
2011. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. aug. 25. 12:43
 5/5 anonim válasza:
Szerintem azért mondogatják ilyen sokszor (nem azért, mert nem tudod), hanem, mert anyukád így próbálja nyugtatgatni magát, hogy már keresi, és már nincs sok hátra és jobb lesz.
2011. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!