Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 1-1,5 havonta elszív...

Barátnőm 1-1,5 havonta elszív egy cigit és ez engem zavar. Tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés
Én sose dohányoztam, kértem hogy ne cigizzen ennyit se, de hiába.
2011. aug. 25. 10:14
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Megfürödni tényleg nem kell. De kezet meg fogat mosni jó lenne. A vízipipa az belefér a saját kényelmem szempontjából, de az egészsége szempontjából annak se örülnék. Azt olvastam, károsabb is még egy kicsit, mint a rendes cigi.
2011. aug. 25. 11:01
 22/34 anonim ***** válasza:
25%
A saját kényelmed szempontjából? OMG, micsoda kényes emberek vannak manapság.
2011. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
mi ebben a kényesség. azt mondtam, hogy BELEFÉR nem azt hogy NEM FÉR BELE. És még jó hogy kényesség szempontjából. Miért minek a szempontjából? Pénz szempontjából? Szín szempontjából? Éghajlat szempontjából?
2011. aug. 25. 11:22
 24/34 anonim ***** válasza:
29%
Ember, kb. úgy beszélsz a barátnődről, mint ha a háziszolgád lenne. Áh vízipipázhat, mert kényelmesség szempontjából jó, de nehogy már dohányozzon pfuj, nehogy már tökéletes legyen pfuj.
2011. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nem beszélek róla úgy, őt meg a sörszag zavarja ezért nem sörözök.
2011. aug. 25. 11:25
 26/34 anonim ***** válasza:
54%

Felesleges itt feltenni a kérdést, mert itt senki nem fogja átérezni a problémádat, csak elmondják a te szempontodból jelentéktelen véleményüket. Ezt neked kell lerendezned. Ha én lennék ilyen helyzetben, akkor az elkerülés taktikáját választanám, azaz ha bagózik, akkor fognám magam és hazamennék, mondván nem kívánok hamutartóval csókolózni, majd találkozunk ha fürdött, fogat mosott.

Vagy bejön, vagy nem. Egy biztos: őt nem érdekli, hogy téged ez zavar, és ez elmond valamit arról, mennyire is tisztel téged.

2011. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
37%
akkor én egész nap csak a kádban ulnék,cigivel a kezemben... :D
2011. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
63%
De nem is lennél a párom. ;)
2011. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
47%
így van felesleges "ezektől" megoldást várni! trollkodnak unalmukban...
2011. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
50%

Hmm én egyszer vettem egy doboz cigit mikor bevásárolni voltunk tesómmal meg anyukámmal. Én egy-kettő elszívtam de hát nem volt nagy szám. Anyukám pár hetente elszív egyet néha. Nem figyelem de nem különösebben éreztem füstszagot vagy bármit.


Mondjuk lehet zavaró, de ennyit talán elnézhetsz neki, meg gondolom nem házban csinálja hogy odabent füstöljön. Amugy meg vegyen egy rágót vagy lehet frissítőt az szerintem elég, és nem is nagy kérés főleg ha pl te megveszed neki.

2011. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!