Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 1-1,5 havonta elszív...

Barátnőm 1-1,5 havonta elszív egy cigit és ez engem zavar. Tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés
Én sose dohányoztam, kértem hogy ne cigizzen ennyit se, de hiába.
2011. aug. 25. 10:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
48%
Úristen, hát az semmi. Én se szeretem, ha valaki dohányzik. Párom mégis naponta 2-t elszív. Mégse szólok bele.
2011. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
43%
gondolom úgy jöttetek össze,hogy ő már cigizett. Semmi jogod neki megszabni, hogy elszívjon-e hébe-hóba egy cigit, vagy sem. A másik tiszteletben tartásáról hallottál már?
2011. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
45%
Ez a legnagyobb gondod az életbe?Ha igen,akkor irigyellek.Hihetetlen,hogy a mai nők miféle figurákkal állnak össze..
2011. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
41%

Mi az oka ennek? Mert ez értelmetlen mennyiség. Olyan, mintha 2 havonta innék meg 1 pohár bort.

Járj utána az okoknak.

2011. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
48%

Nézd én 12 éve vagyok együtt a párommal, hidd el lesznek még nagyobb gondjaitok is, mint az, hogy havonta elszív egy szál cigit.

Ne viccelj már, egy szál cigitől, hogy lenne mélyebb a hangja ezt csak beképzeled magadnak.

Nem bántani karlak, de mindenben ilyen vagy?

Úgy értem borzasztóan kicsinyesnek tűnsz és szerintem ez csak kötözködés.

Ha emiatt nem kívánod őt akkor gratulálok.

Tényleg nem bántásból, de szerintem a saját fejedben kéne rendet rakni.

Ahogy írod már szóltál is neki, hogy ne csinálja.Hogy mondhattál neki ilyet?Ő csak a párod nem a tulajdonod, a saját életével azt csinál amit akar.

Nézd mi lesz a következő, "Szívem, ne egyél már minden nap, mert elhízol!" oké, ez sarkított, de azt hiszem érted mire gondolok.

Ha ez ekkora problémát jelent a kapcsolatotokba, akkor vagy nagyon ráérsz vagy csak kifogást keresel, hogy beleköthess.

Olvasd el a saját kérdésedet, nevesd ki magad és hagyd a fenébe az egészet.

2011. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
35%
Hát én biztos elhagynálak a barátnőd helyében. Havi 1 szál cigi ekkora problémát jelentene. Ritkán írok ilyet, de ez már tényleg túl megy a szőrszálhasogatáson.
2011. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
47%

idióta barmok!

feltett egy normális kérdést ez az ember! mit kell nektek itt ugatni??? ha nem tudsz rá értelmesen válaszolni, mi a f@sznak írtok??? nektek szarabb lehet mint neki.... szánalom......


kedves kérdező! hogy a kérdésedre is válaszoljak :)

kérd meg, hogy ne a te jelenlétedben csinálja, és utána fürödjön le, hogy te ne érezd! a saját egészsége felett sajnos neki van joga dönteni, de finoman elmondhatod neki, hogy szted visszataszító, ha vki cigizik.

szép napot :)

2011. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen a védelmet. Többieknek: én nem voltam veletek bunkó, hát ti se legyetek azok. Örülnék ha nem írnátok olyat, hogy "én rögtön elhagynálak", mert elhagyni én se hagynám a barátnőmet ezért, de sokkal nagyobb dologért se. Ahhoz valami nagyon durva dolgot kéne csinálnia. Én csak annyit mondtam, hogy ZAVAR ami akkor is meg fog maradni, ha ráhagyom. Semmi rosszat nem mondtam.
2011. aug. 25. 10:49
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
Én meg tudom érteni a kérdezőt. Allergiás vagyok a cigarettafüstre, így amikor összejöttem a párommal, elmondtam neki, hogy ez nálam kizáró indok, még a hébe-hóba egy sem jöhet szóba, mert elég valakinek a ruháján megéreznem, és köhögök. Szerencsére elfogadta, és nem is akart dohányozni (igaz, ő szeret vízipipázni, de valamiért attól nincs allergiás tünetem, valószínűleg nem ugyanazok az anyagok vannak benne). Lényeg, hogy van olyan ember, akit még a kis mennyiség is zavar, szíve joga, bár jobb lett volna kikötni a párkapcsolat elején, mint ahogy én tettem. Próbálj rájönni, hogy mikor és mi miatt szívja el azt a szálat, és a kiváltó okon alakítani, mást nem tehetsz.
2011. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
52%

10:45-ös

fürödjön meg cigizés után??????????

akkorát röhögtem:oDDDDDDDDDD

2011. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!