Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 1-1,5 havonta elszív...

Barátnőm 1-1,5 havonta elszív egy cigit és ez engem zavar. Tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés
Én sose dohányoztam, kértem hogy ne cigizzen ennyit se, de hiába.
2011. aug. 25. 10:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%

Semmit. Ez nem mennyiség. Esetleg kérd meg, hogy ne mellette d tegye és utána mosson kezet/fogat.

Ennyi kilengést szerintem érdemes elnézni.

2011. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Ez szerintem sem durva.Nem hinném, hogy annyira zavaró lenne,
2011. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
56%

most ez komoly???

1-1,5havonta egy cigit?

és mit csinálnál ha napi egy csomaggal szívna el?

lehet neki meg az nem tetszik,hogy mondjuk heti 1szer megiszol 1korso sort,de nem szol érte,mert toleráns.

Te is lehetnél egy kicsit az.....

2011. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
61%

Melyik része zvar?

Az, hogy mérgezi magát, vagy az, hogy füstszag lesz körülötte?

Tehát: az iránta való aggodalomból, vagy a sját magad kényelme szempontjából zavar?

2011. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
58%

Beszélj vele, mondd meg neki hogy ez téged zavar és ne tegye. Ha szeret, meg tudja hozni ezt az áldozatot, ahogy én is meghoztam anno párom kedvéért. :)

Egyébként mennyi ideje vagytok együtt?

2011. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Az érzés rossz hogy csinálja. Azok a nők jutnak eszembe róla akiknek mély hangjuk van a cigitől és már abszolút semmi nőies nincs bennük. Egy cigi elszívása után neki is mély, rekedt hangja van és eléggé kiábrándító. Teszem azt ilyenkor biztos meg se kívánom őt.
2011. aug. 25. 10:19
 7/34 anonim ***** válasza:
61%

Most nem mondod hogy havi 1 szál cigitől rosszul vagy?! Ha még napi 1-2 dobozzal szívna, vagy napi 3-4-5 szálat, megértenélek, hisz te nem dohányzol, de havi 1 szál cigi SEMMI! gyakorlatilag azzal többet ártasz magadnak ha havonta 1szer beülsz egy dohányzó vagonba vasúton!

(nemvolt máshol hely és egyszer beültem egy 3 órás vonatútra... hát szerintem felért 6-7 szál cigivel ha nem többel)


Örülj hogy olyan barátnőd van aki nem láncdohányos, mert ha ennyitől kiakadsz én jól besértődnék rád... havi 1 száltól kiakadni, uristen... ettől még csak büdös se lesz napokig! pár órán át érzed a cigiszagot annyi, nem 2 napig...

2011. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
És nyilván zavar h mérgezi magát. A kényelmem is fontos. Persze, majd örülni fogok a füstszagnak. 2 éve vagyunk együtt és ezt egy fél éve kezdte.
2011. aug. 25. 10:21
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy valóban nem mennyiség 1-1,5 havonta egy szál cigi, úgyhogy ennyit még akár el is lehet nézni/viselni... De ha annyira zavar, akkor csak vele tudod rendezni ezt a problémát, nem itt a gyik-on. :)
2011. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
61%

...ugyanmár...


Amúgy ne akard megváltoztatni a párodat, hanem fogadd el, ahogy van.

2011. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!