Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 42 éves férfi az anyjával...

42 éves férfi az anyjával lakik. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

most ismerkedünk és nemrég derült ez ki. szerintem ez elég gáz, főleg hogy se gyereke se felesége nincs nem is volt és tartós kapcsolata se túl hosszú. nekem ez furcsa és kíváncsi vagyok hogy más mit gondol erről. Lehet valami "defektje" egy ilyen pasinak?

anyagilag megtehetné hogy különmenjenek mert jól keres a férfi, anyjának külön lakása is van, de így kettesben éldegélnek.


2011. aug. 24. 17:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Menekülj! Aki azt írja nincs gond, az biztos valami rühes rosszindulatú anyós, mint az enyém.
2011. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem is gáznak tűnik elsőre, nem csak az, hogy otthon lakik, hanem, hogy még nem volt tartós kapcsolata... Nem is akar különköltözni? Erről nem beszéltetek? Szerintem, az, hogy nem volt még komoly kapcsolata inkább utal defektre mint, az, hogy otthon lakik...

Nekem egyszer alakulóban volt egy kapcsolatom 30 éves sráccal, ő is a szüleinél lakott/ lakik, viszont ő megtette az erőfeszítéseket, hogy elköltözzön. Akkor már 5 éve építetett egy kertes házat, minden pénzét arra költötte + hétvégente dolgozott rajta. Megmondta, hogy ő albérletben nem tudna élni, viszont hitelt se akar felvenni, a szüleivel meg jó a kapcsolata, ráadásul jól élnek így hazaadnia se kell a pénzből... tehát így egyszerűbb neki.Így amikor már tudtam az igazságot, már nem volt vészes...

Viszont olyannal is van tapasztalatom, hogy a srác kettesben éldegelt az anyukájával. Munkája nem volt csak alkalmi, otthon tengett lenget- még házimunkát se végzett, mert majd anyuci megcsinálja. Néha mondogatott olyat, hogy elköltözne, de erőfeszítést nem tett érte (nem keresett munkát, vagy ha én kerestem neki, valami kibúvóval nem vállalta el), igazából kényelmes volt neki, hogy ott ugrál körülötte a mama, aki mos rá, és finomakat főz, ráadásul még a házimunkába se kéri, hogy segítsen be...

Szóval én azt mondom az otthon lakással kapcsolatosan ne itélj elhamarkodottan, várd ki, hogy mi miatt alakult igy, illetve, hogy szándékozik e különköltözni egyáltalán, és amúgy meg mennyire önálló ( be tudja e kapcsolni a mosógépet, tud e főzni , vagy mindent a mama csinál)? Attól is függ, hogy mennyire telepszik rá anyuci. Ha együtt élnek mint két felnőtt ember, egyenrangú partnerként, akkor annyira nem vészes. Viszont ha anyuci diktál a picifiának akkor sok jóra ne számits...

2011. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Pasifüggő. Ez attól is függ, anyuka mennyire beteges. Anyósomat sokat műtötték, egyedül nem nagyon tud sok mindent csinálni, szerintem alap volt, hogy a 3 fia közül egy otthon fog vele lakni és oda viszi majd valamikor az új asszonyt.
2011. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Pánpéter szindrómának hívják ezt a jelenséget. Mostanában egyre gyakoribb, szerintem sem normális.
2011. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Kedves kérdező!saját tapasztalatból mondom most menekülj!most ért véget 4,5éves kapcsolatom,az én volt párom is szülőkkel él 46éves,aszülei egy idő után nem akartak mindenbe belekötöttek,végül én nem mentem hozzá csak ő hozzám aztán egy szép nap közölte hogy köszönöm nem kérek belőled,de elötte nap még azt mondta szeret!smindezt telefonom mert nem mert a szemembe nézni,azt mondta miattam kimarad a szülei és a testvérei életéből!?
2011. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

tegnap 18:59

ez nagyon durva. nem értem az ilyen "férfiakat". bár a férfi szó az erős jelző rájuk.

2011. dec. 6. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!