Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 42 éves férfi az anyjával...

42 éves férfi az anyjával lakik. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

most ismerkedünk és nemrég derült ez ki. szerintem ez elég gáz, főleg hogy se gyereke se felesége nincs nem is volt és tartós kapcsolata se túl hosszú. nekem ez furcsa és kíváncsi vagyok hogy más mit gondol erről. Lehet valami "defektje" egy ilyen pasinak?

anyagilag megtehetné hogy különmenjenek mert jól keres a férfi, anyjának külön lakása is van, de így kettesben éldegélnek.


2011. aug. 24. 17:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%
MENEKÜLJ!!!
2011. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2011. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem felesleges külön költöznie ha nem muszáj a pasinak, bnője sem volt, meg gondolom el tud járni onnan is dolgozni. Hülye lesz az aki külön megy. Így több pénzt is tud gyűjteni. Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha nem muszáj én sem mennék külön. De nyílván ha komolyra fordulna a dolog kettőtök között akkor benne lenne a külön költözésbe.
2011. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
28
2011. aug. 24. 17:46
 15/26 anonim ***** válasza:
81%
Mire számíts? Semmi jóra...
2011. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%
Menekülj! mindig is anyuka lesz neki az első! (sajnos tapasztalatból mondom )
2011. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

Nekem sem tetszene...Szerintem már az is "defektségnek" számít,hogy neki túl kényelmes az anyjával élni. Biztos főz is rá az anyja, lehet még mos is,ha még nem olyan idős az asszony. Szerintem önállótlanságra vall.

Gondolj bele, te eltudnád képzelni,hogy ez a férfi aki az anyjával él elindítsa a mosógépet egyedül?Vagy egy szendvicsnél bonyolultabb dolognak nekiálljon? Amíg van otthon egy öreg néni,biztos nem engedi, hogy más főzzön az ő konyhájába,még a fiának sem... Innentől kezdve tök mindegy,hogy jól fizető állása van-e...


Nem kell ahhoz komoly kapcsolat sem,hogy valaki elszakadjon otthonról,sőőőt....

2011. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, lehet, hogy tényleg csak praktikusságból lakik anyukával, mert ha egyszer ott a nagy ház, minek fizessen albérletet, távfűtést, meg ilyeneket.

A gond akkor van, ha anyuka átjár főzni, mosni, takarítani a kicsi fiára, és rászól, ha nem mosta meg a fülét elég alaposan.

Amúgy pedig nem feltétlenül defektes a pasi, az én párom is 42 volt, amikor házasodtunk, mindkettőnknek az első frigy volt, és jelentem, nem vagyunk defektesek :)

2011. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
nekem van ismerősöm, aki 40 és az anyjával lakik. semmi baj nincs vele, nem defektes. kapcsolatai is voltak, alkalmiak mos tis vannak. azt is emgtalálta akivel összekötné az életét, de az illető mint kiderült elég nagy ribanc, de ő még mindig szereti. mással hosszútávú kapcsolatra nemigen lát esélyt. alkalmiakat ígyis emgtudja oldani és van, aki főz rá pl, plusz azanyjának is nagy segítség h nem csak a nyugdíjából él. szal nemezen múlik h vkinek voltak-e női me gkapcoslatai.
2011. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
63%

"42 éves férfi az anyjával lakik. Mire számíthatok?"


Bármire. Marcel Proust is anyukájával lakott felnőtt korában is.


"szerintem ez elég gáz, főleg hogy se gyereke se felesége nincs"


Ha nincs felesége és gyereke, akkor nem "gáz", hanem praktikus, hogy nem tart fenn két háztartást ő és az anyja. Gondolkodj praktikusan, ne csak azt vizsgáld tinimódra, hogy mi gáz és mi nem.


"Lehet valami "defektje" egy ilyen pasinak?"


Lehet defektje. Ahogy lehet defektje egy 26 éves házas férfinak, egy egyedül élő 33 éves férfinak meg bárki másnak is lehet.

2011. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!