Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 42 éves férfi az anyjával...

42 éves férfi az anyjával lakik. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

most ismerkedünk és nemrég derült ez ki. szerintem ez elég gáz, főleg hogy se gyereke se felesége nincs nem is volt és tartós kapcsolata se túl hosszú. nekem ez furcsa és kíváncsi vagyok hogy más mit gondol erről. Lehet valami "defektje" egy ilyen pasinak?

anyagilag megtehetné hogy különmenjenek mert jól keres a férfi, anyjának külön lakása is van, de így kettesben éldegélnek.


2011. aug. 24. 17:31
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
tudom amúgy hogy így kényelmes egy szempontból, na de csajozás tekintetében ez nagyon kellemetlen hogy ennyi évesen a mamán kell átvinni a nőket.
2011. aug. 24. 17:32
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem elöször ismerd meg öket, figyeld meg az egymáshoz való kapcsolatukat - lehet, hogy tényleg nem stimmel valami, de az is lehet, hogy csak egyszerüen mindkettönek kényelmesebb igy és semmivel sem rosszabb, mint ha két nemrokon él egy közös labérletben.

HA viszont elöitéleteid vannak, akkor nem is érdemes elkezdeni.

2011. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nem albérletben vannak hanem házban
2011. aug. 24. 17:38
 4/26 anonim ***** válasza:
66%

Én azt mondom, hogy amelyik férfinek 30 évesen sincs komoly hosszú kapcsolata, nem feltétlen kell hogy házas legyen az már nagyon defektes. Nem hogy 42 évesen. Biztos van oka amiért senkinek sem kellett.

Jaa csajozásban teljesen igazad van. Nagyon gáz, hogy nem lakik külön ha megteheti... Egyke ráadásul? 24/N

2011. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nem, van testvére.
2011. aug. 24. 17:39
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Először én is azt hittem minden férfi aki 30 felett az anyjával él defektes...aztán rájöttem nem. Tavaly voltam egy esküvőn ahol a nő 43 a ffi 45 éves volt...Első házasságuk...Boldogak és nagyon szeretik egymást. Nem "defektesek":)
2011. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen itt valami nem stimmel főleg így h meg is tehetné h elköltözik de mégsem teszi.. 42 évesen.. és az is fura h komoly kapcsolata nem nagyon volt. én biztos rákérdeznék nyíltan h miért él az anyjával. és ha akar tőlem valamit akkor az előző kapcsolatairól is érdeklődnék, h miért volt ez így, persze nem mennék bele ha látom h zavarja. de ez így nem stimmel
2011. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A defektet úgy sem lehet sokáig titkolni,ha van. Én nem látok benne semmi különöset. Miért lakott volna külön? Még mindig olcsóbb egy kétszemélyes háztartást fenntartani, mint két egyszemélyest. Biztosan nem egy play boy, mert akkor különköltözött volna az édesanyjától.Túl sokra azon a téren ne számíts, de egyébként minden rendben.
2011. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
azt mondja azért lakik vele mert neki nagyon kényelmes. néha zavaró, de megszokta. nekem is kellemetlen volt hogy a mama mindig ott van és mi nekünk a szobába kell menni, mint valami hülye tiniknek.
2011. aug. 24. 17:42
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
Miert vezetnenek ket külön haztartast?
2011. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!