Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne örűljek...

Mit csináljak, hogy ne örűljek ebbe bele?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok a barátommal, mind a ketten 1 év múlva végzünk a fősulin. Minden héten együtt vagyunk péntek estétől vasárnap délutánig.


De ha nincs velem folyton rá gondolok, bírom 2 napig de utána olyan szinten mély ponton vagyok.

Ő most dolgozik és nem tudunk annyit beszélgetni mint azelőtt és nagyon hiányzik.

Próbálom tartatni magam de nem megy.


2011. aug. 24. 10:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát figyelj szerintem ez még szerencsés helyzet hogy egész hétvégén együtt vagytok :)

nekem most kellett kimenjen a párom 2000 kmre 3 hónapra! és nem jöhet haza. közben lesz mindkettőnk szülinapja és az évfordulónk is. :/

de foglald le magad valamivel. rajzolj vagy vásárolj vagy nemtudom :/

de tudom milyen nehéz.

2011. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
10.47 es vagyok.Nem csalom meg!!!miért kellene??Azért mert 3 hetente jön haza?Értünk dolgozik és nem csak,hogy szeretem tisztelem is érte!!!de azért nem gubozom be és nem sirva várom haza.Én boldog ember vagyok,mert ugy is állok hozzá.
2011. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát figyelj, mivel látod a kiutad a helyzet végén, így nem szabad teljesen összetörnöd, letelik az egy év, és utána élhettek együtt. Nekünk két évig volt így, és most egy éve együtt lakunk. Valóban szörnyű volt mindig csak várni, de le kell foglalnod magad valamivel, legyél sokat társaságban, ne csak otthon siránkozz, mert akkor tényleg tönkremész ettől.

Vagy nézd máshogy: ha majd tényleg együtt fogtok élni, onnantól már egész más lesz minden, ha barátkozós típus vagy, és együtt laktok, már úgyse lenne az,hogy mindennap eljársz valahova a haverokkal, most viszont még megteheted. És mindjárt vége a sulidnak, ezaz utolsó év, hogy nem kell dolgoznod, ezt is használd ki, csinálj mindent, amit szeretnél, mert később már lehet hogy nem lesz rá időd, és tudod ilyenkor szokott az lenni, hogy valamelyik fél úgy érzi, hogy nem élt eleget, elment a fiatalsága.... stb... és ez igaz is, ha csak otthon ülsz és várod szomorúan. Legyél boldog, érezd jól magad és akkor nem lesznek ilyen elvesztegetett éveid!

2011. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!