Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozok és otthon vagyok,...

Dolgozok és otthon vagyok, megint dolgozok, megint otthon. Hogy ne őrüljek ebbe bele?

Figyelt kérdés

hobbiból neki álltam angolt tanulni. a barátommal most szakítunk, nem akarok másikat.

barátaim nincsenek, mert az ismerős szinten mindig megállnak a kapcsolataim

mi mást tehetek egyedül

a szín az életemben a Barátok közt :(


2010. szept. 27. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Na én meg Barátok közt helyett kénytelen vagyok kockulni. Én most mondtam fel, de amúgy ugyan úgy vagyok, mint te.

Ezt meg mintha én mondtam volna:

"mert az ismerős szinten mindig megállnak a kapcsolataim " Nem tom te hogy vagy vele, de fárasztó dolog ez...

2010. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

Van 2 cicám, azért ők is színesítik az életemet. Ezen kívül, főzöcskézni is nagyon szeretek.

2010. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

valahogy amikor barátkozom, nehezen oldódok és nagyon kevés ember van, akivel el tudok lazulni

és ez a pár barátom most vagy külföldön van, vagy már gyereket vállaltak!

nekem is volt macskám, de el kellett ajándékoznom, mert a panel élet nem élet egy cicának csak amíg kölyök max.

2010. szept. 27. 16:50
 4/8 A kérdező kommentje:
mi az a kockulás?
2010. szept. 27. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a gép előtt ücsörög a kolléga. :)
2010. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A panelélet nem élet egy macskának?

Evvel nem értek egyet.

Na, de mindegy. Úgysem ez volt a kérdés.

2010. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

azt olvastam valahol, hogy az ivartalanított macskák nem szenvednek panelben, mert nincsenek meg az ösztöneik (ha időben van ivartalanítva)és így ők az egész életüket "gyermekkor" szerint élik le, azt sem tudják mi az élet.

a macskák vadászatra születtek (fára mászni, egeret elkapni, bandaháborúzni a többi macskával)

amelyik panelben éli le az életét, az tulajdonképpen nem élt.

2010. szept. 29. 09:39
 8/8 A kérdező kommentje:

embernek ez olyan, mint ha valaki egy lakásban lenne egész életében, soha nem volt pasival/nővel nem járt iskolába/munkahelyre/diszkóba és ez nem is hiányzik neki, mert azt sem tudja, hogy ilyenek léteznek, tehát boldog.

az én macskám kiugrott már a harmadikról, mert azt hitte közelebb van a fa....

vajon miért érdekli az erkély? a levegő? a természet?

erre született.

2010. szept. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!