Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne örűljek...

Mit csináljak, hogy ne örűljek ebbe bele?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok a barátommal, mind a ketten 1 év múlva végzünk a fősulin. Minden héten együtt vagyunk péntek estétől vasárnap délutánig.


De ha nincs velem folyton rá gondolok, bírom 2 napig de utána olyan szinten mély ponton vagyok.

Ő most dolgozik és nem tudunk annyit beszélgetni mint azelőtt és nagyon hiányzik.

Próbálom tartatni magam de nem megy.


2011. aug. 24. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Hogy érted, hogy próbálod tartani magad de nem megy? Arra gondolsz, hogy kellene egy másik fiú aki közelebb van és tőle szeretet kaphatsz...vagy hogy?

Mert megértem... Van aki bírja, van aki meg nem erre van berendezkedve.

2011. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Távkapcsolat egy esetben éri meg: Ha néhány hónap után összeköltöztök. Semmilyen más esetben nincs értelme, mert csak fájdalmat okoz, hogy nem láthatod, amikor akarod.
2011. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell más..Nekem csak ő kell.

Úgy értem, hogy próbálok nem egész nap pityeregni

2011. aug. 24. 10:42
 4/13 A kérdező kommentje:
1 év és végzünk a sulival, úgy tervezzük ha mind a ketten kapunk állást akkor költözünk össze
2011. aug. 24. 10:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így,bár mi nem tanultunk hanem én itthon voltam párom meg vidéken dolgozott napokig!

Én is nehezen bírtam,nem sok kellett hogy rámenjen a kapcsolatunk.Egyszerűen én ilyen tipus vagyok,ha már kapcsolat akkor legyünk együtt,később gyereket sem szeretnék úgy nevelni hogy az apja csak hétvégén jön haza...stb.Szóval érted...mi találtunk megoldást,keresett helyben munkát,igaz itt meg nagyon sokat melózik,12-13órákat,de legalább este itthon vacsorázik,itthon alszik,szóval látjuk.

De ez ugye a te esetedben nem megoldható hogy menjen közelebbi suliba.

Én rettentő magam alatt voltam,rossz volt a közérzetem,szomorú voltam...stb

Szerintem próbáld meg lekötni magadat!Vásárolj,sétálj,csavarogj,internetezz,barátnőzz,látogass rokonokat,szóval próbál a figyelmedet elvonni arról hogy távol vagytok egymástól.

2011. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
nekem van 3 gyermekem a férjem kamionos és 3 hetente jár haza.Szeretem nagyon,de ez van elfogadtam,hogy ha előre akarunk jutni akkor birni kell.Nem értem minden hétvégén látod,mint az összes többi diák akik nem egy városba élnekNem sirni kellene hanem boldogan várni a hétvégét és addig elleni a barátaiddal és jol érezni magad.
2011. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Foglald le magad valamivel. Találkozz a barátnőiddel, menj el szórakozni, keress valami hobbit magadnak, menj el táncolni, edzőterembe, futni, kutyát sétáltatni, tanulj főzni, sütni, kertypartizzatok, menj úszni, jógázni stbstb. annyi mindent lehet csinálni. Szedd össze magad, mások előtt meg pláne ne mutasd, hogy mi bajod, mert szánalmas leszel, aki a barátja nélkül már nem is tud létezni.
2011. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

off:10?47-es!

Megcsalod a férjed?

2011. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

10.50

Gratulálok...

-.-

2011. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ezt akarom elkerülni... Nem akarom, hogy nélküle ne tudjak létezni

2 éve vagyunk együtt. És csak most lett ilyen elviselhetetlen a hiánya

2011. aug. 24. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!