Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki az ha valakinek 20...

Ciki az ha valakinek 20 felett nincs saját szobája?

Figyelt kérdés
Lányok, fiúk titeket ez mennyiben zavar ha a párotoknak nincs saját szobája?
2011. aug. 24. 01:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%
nekem sem volt, de túléltem:D nem vittem haza senkit. nehéz volt, de nem a szüleim tehettek róla, szigorú apukám, de mindet megtett, hogy meglegyen mindenünk. Ez legyen a legnagyobb bajom. Ha gyerekem lesz, én is mindent megteszek, hogy legyen külön szobája, ha csak egy kicsi is, de saját legyen.
2011. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

na igen.... mindennek van előnye és hátránya is! A hátrány az hogy nincs hova félrevonulnod a hazban ahova ha bejönnek (pl,garázs vagyilyesmi helyek) kiküldheted őket mondván ez itt a te saját szobád. Viszont előny hogy van egy "szobatársad" és jól elvagy vele, és megtanulhat az ember alkalmazkodni...


mi pl. hárman vagyunk testvérek és mind külön szobában voltunk, pedig nem voltunk gazdagok!

2011. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:41


akinek külön szobája van az nem tud alkalmazkodni? Vagy az már nem is érezheti jól magát a testvéreivel, mert épp este nem egy szobában fekszenek le, hanem mindenki a maga kis helyisége félre vonul éjszakára?

2011. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
nekem sem volt, de túléltem:D nem vittem haza senkit. nehéz volt, de nem a szüleim tehettek róla, szigorú apukám, de mindet megtett, hogy meglegyen mindenünk. Ez legyen a legnagyobb bajom. Ha gyerekem lesz, én is mindent megteszek, hogy legyen külön szobája, ha csak egy kicsi is, de saját legyen.
2011. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
76%
uccsó vagyok, véletlenül kétszer küldtem el :D
2011. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
76%

"mindenki nincs eleresztve anyagilag, hogy 4-5 szobás lakásban lakjon"


mi ez a hülyeség? Akinek külön szobája van az már pénzes is?

Mi hárman vagyunk testvérek és külön szobában nőttünk fel, de gazdagok nem vagyunk.



Nem, de azért több jutott mint aki garzonban vagy kétszobásban kellett felnevelje a gyermekeit. Ha így, ha úgy. És igen a mai világban mondhatni "el van eresztve anyagilag" az aki megengedheti, hogy megvásároljon egy lakást...(persze hitel nélkül)

2011. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
76%
*egy lakást 4-5 szobával
2011. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
62%

ha nem tudok normális és egészséges környezetet biztosítani a gyerekemnek,akkor nem szülök.egy gyerekszoba alap,ha nem futja többre,akkor minek még mellé 1-2-3 gyerek?

én addig biztosan nem fogok szülni ameddig nincs egy olyan lakásom vagy házam,ahol tudom,hogy normálisan fel tudok nevelni egy gyereket.én viszonylag nagy kertes házban nőttem fel,de nem volt csak 2 szobánk meg egy nappalink.viszont a szüleim nem raktak be minket egy szobába azért,hogy nekik legyen egy külön.nekik megfelelt a nappali is,mivel ott is el tudtak aludni,nem zavarta őket senki,és nekünk pedig megvolt a saját kis szobánk ahol nem kerülgettük a másikat.

2011. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
10%

02:21-es vagyok...


07:09-esnek csak annyit, hogy szerintem igenis borzalmas érzés, ha nem tudsz hova elvonulni. Nem hiszem, hogy a 22 éved alatt ne lett volna egy olyan nap se, amikor bármi miatt magad alatt voltál, és egyedüllétre vágytál. Jól mondod, így szoktad meg. Neked ez volt a természetes, annak akinek meg van saját szobája, annak meg az. Attól te ne érezd magad többnek, hogy közös szobád volt a testvéreddel. Ez a legalább megtanultam alkalmazkodni duma teljesen felesleges, mivel képzeld én is képes vagyok alkalmazkodni bárkihez, annak "ellenére", hogy van külön szobám.


08:44-es: Én mondtam, hogy furcsa. Számomra az és kész. Nem ciki, csak furcsa. Egyébként nagyon mellélőttél, mert akinek külön szobája van, az nem feltétlenül van eleresztve anyagilag, és nem 4-5 szobás lakásban lakik, ahogy én sem. Sőt, most fogok költözni albérletbe, és egyetlen kikötésem az volt, hogy saját szobám legyen. Nekem kell, így nőttem fel, szükségem van rá.


22/L

2011. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
37%

mint ahogy a 13:11 írta, szerintem is alap dolog egy külön szoba. És nem azért, hogy a gyerek tudjon hol szexelni a párjával, hanem csak legyen egy hely ami az övé és ahova el tud vonulni ha magányra vágyik. Legyen egy hely ahol a barátaival el tud lenni, és ne kelljen a tesóhoz alkalmazkodni.

Mi pl. a barátaimmal nagyon sokat összeültünk esténként filmezni, iszogatni, beszélgetni. Ha tesómmal egy szobán kellett volna osztozkodnom, akkor valószínű ezek az esti programok nem történhettek volna nálam.



És azt pedig, hogy egy fiú és egy lány egy szobában nől fel végképp nem tartom valami jó ötletnek.

2011. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!