Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma van akkor ha jol...

Probléma van akkor ha jol érzem magam ha a párom dolgozik és sokszor nem is gondolok rá napközben!? Meg vagyok akkor is ha nem hiv egész nap! Szeretem én egyeltalán?

Figyelt kérdés
Már kb.1 honapja észre vettem,hogy nem ez az én életem!Sok ellentét van bennünk!Vagyis inkább csak ellentét van köztünk!Tudom hogy elkell mennem(elhagynom)csak nincs merszem!
2009. ápr. 16. 16:52
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
csak én mennék,bocsánat elirtam!
2009. ápr. 16. 17:33
 22/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!A testvéremék és a szüleim is ugyanazt mondják amit ti!De ugy érzem ők egy kicsit belefáradtak a győzködésbe!
2009. ápr. 16. 17:34
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok, akinek kitartást kívántál.

Mi voltunk- és a szüleidék- a racionális oldala a dolognak. De CSAK magadra hallgass! Mégpedig arra a részedre, aki ÉLNI szeretne- aki életben van, még nem biztos, hogy él, lehet, hogy csak vegetál. ÉLJ!!!

:)

2009. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Élni szeretnék boldogan!És már rég nem vagyok az!Csak annyira naív vagyok!
2009. ápr. 16. 17:41
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 20 év házasság után mertem csak lépni, addig törtem, ahogy te most csinálod. Arra gondoltam, hogy a gyerek miatt nem tehetem meg. De aztán mégis léptem, azóta újra férjhez mentem és 40 évesen szültem egy gyermeket. Áldom az eszemet, hogy meg mertem tenni. No és a szüleim is mellettem álltak.

Ha már nem tudjátok megbeszélni a dolgokat, akkor ne várj annyit mint én, mert elszalad az élet melletted. Na és a rendes pasik is! :) Állj talpra és merj változtatni. Meglátod megéri.

Sok szerencsét!

2009. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

...ha nem vagy boldog, azt nem neki köszönheted, ő olyan amilyen. Csakis magadnak, mert Te nem mersz változtatni- pedig megvan rá a lehetőséged és ez ritka nagy adomány. Millióan lépnénk gondolkozás nélkül, ha tudnánk hová, miből, kihez, stb...

Szerencsés vagy, ne szúrd el!

2009. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Marcsak azt az egyet aruld el, hogy mitol felsz, miert nem hagyod ott?

Ha lenne gyereketek, megertenelek, de igy egyedul?!

2009. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
A rossz döntéstől,eyedülléttől félek nagyon!És az hogy nem igazán éreztem (ebben a kapcsolatban)hogy vagyok valaki!
2009. ápr. 16. 18:57
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lépned kell! Az idő drága! Lehet a te igazi párod már ott vár téged csak még nem látod.....
2009. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Félelemből (nem) cselekedni egyenlő azzal, hogy sosem tudod meg, mi vár rád ebben az egyetlen egy darab életedben.

Aki gyáva elherdálja az életét.

Dönthetsz bárhogy, de ezt azért tudd.

2009. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!