Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma van akkor ha jol...

Probléma van akkor ha jol érzem magam ha a párom dolgozik és sokszor nem is gondolok rá napközben!? Meg vagyok akkor is ha nem hiv egész nap! Szeretem én egyeltalán?

Figyelt kérdés
Már kb.1 honapja észre vettem,hogy nem ez az én életem!Sok ellentét van bennünk!Vagyis inkább csak ellentét van köztünk!Tudom hogy elkell mennem(elhagynom)csak nincs merszem!
2009. ápr. 16. 16:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem üljetek le átbeszélni a kapcsolatotokat.Mondd el őszintén a párodnak hogyan érzel,és Őt is hallgasd meg,mert lehet,hogy hasonlóan érez.El lehet pazarolni éveket egy sivár kapcsolatra is,ahol nem illenek össze a felek.És ha ez valóban így van,nem lesz boldog életetek együtt.Majd ha gyerekeitek közös problémáitok lennének akkor ütközne csak ki igazán mennyire különböztök,mennyire másképpen láttok dolgokat,és máshogy akarjátok megoldani őket.

Egy kapcsolatot csak akkor érdemes fenntartani,ha megvannak mindkét fél részéről a megfelelő érzelmek,és hasonlóan képzelik el a felek a jövőt.Ha már egyikre valami úgy van ráerőltetve,a másik kedvéért csinál csak dolgokat,annak nincs értelme hosszú távon nem működik.

Nem élheted az életedet más elképzelései szerint.

Még biztosan fiatalok vagytok,mindketten találhattok magatokhoz megfelelő társat ha megadjátok az esélyt rá.

2009. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja!Mindig ha "ég" a ház"megigér mindent!Gyereket házasságot! 4 nap tellett el az utólsó ilyen ota!Már tegnap veszekedtünk!Más az életről a véleményünk!
2009. ápr. 16. 17:26
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

9 eve? Az mar hosszu ido.

Es tenyleg elnyom teged, mert te is lathatod, hogy nem mersz lepni, hiszen elveszi az eleterodet! Ne hagyd! Mar most annyira elnyom, megalaz, hogy felsz. Ne add neki az eletedet!

2009. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Mire kell gondolnom hogy megtudjam tenni!Elterveztem már hogy csinálnám(az elhagyást),csak elindulnom nagyon nehéz!
2009. ápr. 16. 17:28
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 vagyok, terhes. Vállaltam, mert (jogosan) féltem, hogy ha ennyi idősen elhagyom, lemaradok a családalapításról, és mert lehetőségem nulla, hogy elhagyjam őt. A többi körülmény a Tiédhez nagyon hasonló.

32 voltam, amikor dönthettem volna, nem tettem meg.

Tudom, hogy a gyerekemet egyedül fogom felnevelni, de ehhez meg kell várnom, míg akkora lesz, hogy visszamehessek a hivatásomba.

Tehát tetszik, nem tetszik, még éveket kell töltenem vele. Hogy miért vállaltam a gyereket akkor? A korom miatt. A gyerek jó döntés volt, vele maradni nem volt jó döntés, melyik ujjamat haraptam volna meg??


Nagyon kérlek, NE CSINÁLD utánam.:)

Szeretettel kívánok Neked teljes életet!

2009. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott! Van penzed elkoltozni tole, dolgozol? Szuleidhez tudnal menni lakni, vagy van sajat lakasod?

Teljesen elvette az onbizalmadat ez a pasi, es hidd el, mivel tudod hogy menned kell, ezert minden vele toltott pillanat, mar a baratod latvanya is idegesit, es igy soha nem leszel boldog.

Hagyd ott, nincs vesztenivalod, csak nyerhetsz! Ha otthagyod, megfogsz konnyebbulni. Jo lesz nagyon.

2009. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm!Kitartás neked!:)
2009. ápr. 16. 17:29
 18/36 A kérdező kommentje:
Tudnék hova menni!Jó messzire,hogy eltudjam felejteni!Szüleimhez mennénk!
2009. ápr. 16. 17:30
 19/36 anonim ***** válasza:
82%
Nincs valaki jo baratnod, szuleid akik tudnak segiteni neked? Lelkileg kicsit melled allnanak? Biztos van valaki akiben megbizol, aki segitene neked elmenni a baratodtol.
2009. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
73%

Mennenk???? Ki menne meg rajtad kivul?

Menjel akkor, de minel elobb, legy eros!!! Megkonnyebulsz majd, hidd el.

2009. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!