Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma van akkor ha jol...

Probléma van akkor ha jol érzem magam ha a párom dolgozik és sokszor nem is gondolok rá napközben!? Meg vagyok akkor is ha nem hiv egész nap! Szeretem én egyeltalán?

Figyelt kérdés
Már kb.1 honapja észre vettem,hogy nem ez az én életem!Sok ellentét van bennünk!Vagyis inkább csak ellentét van köztünk!Tudom hogy elkell mennem(elhagynom)csak nincs merszem!
2009. ápr. 16. 16:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez már a vég.Tapasztalatból mondom.
2009. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Miert nincs hozza merszed? Mas 3 gyerekkel elmer valni, nektek nincs is csaladotok meg ugye?

Pakolj ossze, es menjel el.

Ha van munkahelyed, van penzed, mitol felsz? Menjel, mert lehet hogy egy jo kapcsolat var rad valahol:)

2009. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy határozott személyiség!Mi van akkor ha rosszul döntök?
2009. ápr. 16. 17:13
 4/36 anonim ***** válasza:
70%
Kibékülsz vele...
2009. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
31 évesen már nem nagyon lehet ugrálni ki be egy kapcsolatba!Szerintem!
2009. ápr. 16. 17:19
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

A megszokás hozzá köt, és félsz az újtól. Amibe, ha beleszoksz, már nem is lesz annyira félelmetesen új. Ez ennyi. Határozottság akkor nincsen, ha józan ész sincsen. Ha majd annyira idegesíteni fog, hogy rá sem bírsz nézni, akkor majd nem gondolkozol- de akkor az megint egy érzellmi döntés lesz, nem racionális.

De lehet gyávának maradni is és vele élni ezt az egy életedet, te tudod.

Nehar, nem szerettelek volna megbántani a stílusommal. Sok szerencsét!

2009. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az eletre nincs recept! De mit jelent az, hogy rosszul dontesz? Csak ket lehetoseg van, jo vagy rossz. Ezt senki de senki nem tudja neked megmondani, mi lesz ha otthagyod ot.

Nem ertem miert akarsz boldogtalanul egy kapcsolatban maradni, ki kenyszerit ra?

Ne vesztegesd az idodet, hidd el megfogod banni minden elvesztegetett pillanatodat!!!

Miota vagytok egyutt, es mi a gond?

2009. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem bántódtam meg!:)Köszönöm!
2009. ápr. 16. 17:21
 9/36 A kérdező kommentje:
9 éve!De csak élettársi viszonyban vagyunk!Úgy érzem elnyom engem!De ezt sokan észre vették már!Más vagyok ha nincs velem!Több az életerőm és feloldottam vagyok!
2009. ápr. 16. 17:23
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz gyereket is szulni, akkor pedig tenyleg keresd meg az igazi parodat! Egy langyos kapcsolatba nehogy gyereket vallaljal. Persze, nem tudom hogy szeretnel-e szulni.

De hiaba vagy 31 eves, lehet hogy 2 honap mulva megtalalod az igazit, es annyira osszepasszoltok, hogy komolyra fordul a kettotok elete egyutt, hazassag, csalad...felgyorsulnak a dolgok az igazival!

2009. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!