Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál olyan kapcsolatban,...

Voltál olyan kapcsolatban, ahol nem érezted magad igazán boldognak?

Figyelt kérdés

Tudom, ilyenkor ki kell lépni a kapcsolatból, de ez nem olyan egyszerű. Néha úgy érzem, nem vagyok boldog, be vagyok fásulva.Párom mindig dolgozik, este sincs itthon, nekem nincs munkám, említettem a páromnak, hogy nincs e ismerőse, aki tud munkát.Erre: jaj, majd fogsz dolgozni, itt úgy sincs munka, stb..Sokat veszekszünk, mindenen felhuzza az orrát.

Ti voltatok ilyen kapcsolatban?


2011. aug. 22. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan rendbe fog jönni a dolgaitok.Örûljél, hogy legalàbb a férjednek van munkàja. Ha bebeszéled magadnak, hogy boldogtalan vagy, annak is fogod magadat érezni.
2011. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem a férjem :)

Tudom, örülnöm kéne, de van mikor már sok. Együtt nem megyünk sehova, mert fáradt, alszik..ill.netezik.Már a szexuális életünk sem igazán jó.És ha mondom, hogy dolgozni szeretnék, akkor "nekem esik."

2011. aug. 22. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért maradsz vele, ha netezni van ideje és ràd nincs? Arra vigyàzz, hogy ne engedd ,hogy ne dolgozzàl, mert késõbb meg fogod inni a levét.
2011. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is fogom engedni, amint lesz lehetoség, megyek dolgonzi.
2011. aug. 22. 17:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most nem vagyok boldog. Másfél évig szuper volt minden, de pár hónapja nagyon szar a helyzet. A párom munkája az oka mindennek, neki sincs ideje semmire konkrétan. Ő azt kérte legyek egy kicsit türelmes, én 3 hónapja egyfolytában az vagyok, de a helyzet nem javult.

Még próbálkozom, de ha szeptember elejéig nem változik a helyzet, akkor otthagyom, mert ilyen idegességben élni ahogy én teszem, nem lehet. Bármennyire is fáj, de nem fogom tovább elviselni, hogy bármit mondok, neki sose jó semmi.

2011. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó

Itt is ez a helyzet. Mindig csak a munka..Én meg ülök itthon, és várok.Tegnap mondtam a páromnak, hogy ma elmehetnénk valahova,kérdezte, hogy hova? mondom nem tudom, kitalálunk valamit, csak el akarok már végre menni, elegem van abból, hogy sose megyünk sehova.Erre:messzire nem megyünk, nincs pénz, stb... állandóan dolgozik, de pénz nincs...

2011. aug. 23. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Az a baj, hogy igazából nem tudsz mit csinálni. Ha a fejed tetejére állsz se fogja belátni, hogy most ő a szemét. Nálunk is így van. Kérte hogy legyek türelmes, mivel szeretem megteszem. De az én türelmem is véges...

2011. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosan, ahogy írod.
2011. aug. 24. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!