Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is elszomorodik kicsit...

Más is elszomorodik kicsit mikor megtudja hogy egy ismerősének gyereke lesz?

Figyelt kérdés
22 éves múltam. Mostanában egyre több volt osztálytársamnál veszem észre, hogy töltögetik fel az ultrahangos képeiket, hamarosan édesanyák lesznek. Olyankor mindig összeszorul a gyomrom, meg az jut eszembe, hogy "Bsszus vajon nekem mikor lesz?" vagy "De szeretnék már én is itt tartani". Pl ma hallottam meg egy lányról (igaz ő már 24 éves) hogy tavaly megházasodott, most meg már 4 hónapos terhes. És én is úgy szeretnék már itt tartani, rossz érzésem lesz olyankor.
2011. aug. 15. 21:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én inkább csak szorongtam. Sokáig nem akartam gyereket, nem tartottam fontosnak, és ettől az érzéstől szorongtam.

Féltem, hogy mi lesz, ha sohasem akarok.

Aztán egyik nap úgy ébredtem, hogy feliratkoztam egy online játékboltba, és a játékokat kezdtem nézegetni.

Akkor jöttem rá, hogy lehet, hogy mégis gyereket szeretnék.

2011. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!