Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mi a véleményetek egy...

Szülők, mi a véleményetek egy ilyen táborról?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom elég régóta, hogy jövő nyáron tábort szerveznék kislányoknak (nem ott alvós)

Olyan táborra gondoltam, ami igazából nem saját ötlet, mert van még pár ilyen az országban ( "hercegnő tábor"), viszont elnézegetve a többi hirdetést, úgy éreztem, hogy én sokkal jobbat tudnék csinálni. Van rengeteg ötletem, hogy milyen programok lennének, eléggé lelkes vagyok.

A kérdés az lenne egyrészt, hogy szülőként engednétek e a lányotokat ilyen helyre, ha azt egy 21 éves lány tartja. Természetesen mindenhez lenne engedély, stb... Magamról nem tudom lehet e ilyet mondani, de megbízható vagyok, és mások is így gondolják és szerintem ez ránézésre is látszik rajtam. Vagy fiatalnak gondolnátok ehhez? Csak azért kérdezem, mert ha igen, akkor nem élem bele magam annyira.

A másik kérdés, hogy van e esetleg olyan program, amitől tudjátok,hogy a lányotok nagyon boldog lenne, mire vágyik... stb

És hogy mi az elvárásotok egy ilyen táborral kapcsolatban.

Köszönöm, ha válaszoltok!


2011. aug. 15. 12:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném valószínűleg a kislányomat, tetszik az ötlet. :)
2011. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!