Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket érdekel, hogy ki mit...

Titeket érdekel, hogy ki mit gondol rólatok?

Figyelt kérdés
Engem igen és rosszul esik ha valaki rosszat gondol rólam.
2011. aug. 14. 16:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én magasról szarok mások véleményére. Akinek nem tetszik valami az így járt nem kötelező szeretni engem. :D
2011. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Régen nagyon foglalkoztatott, mit gondolnak rólam. Emlékszem, az osztálytársaim kihasználták az érzékenységemet, cikiztek a betegségemmel (nem súlyos, "csak van"), kihasználták, ha kedves voltam. Gyakorlatilag mindennel bántottak. Akkor indult bennem egy olyan folyamat, hogy mindig csak arra tudtam gondolni, hogy mások mit hisznek... Üldözési mániám volt, mert amikor versenyekre is mentem haza ebédelni, komolyan azon filozofáltam, hogy az út szélén a kukások nem hiszik -e, hogy lógok... Talán a barátok hiánya is tette ezt. Az osztályból minden vágyam volt egy barát, de nem sikerült... Nem is bánom. Szerencsére találtam olyan barátokat, akik úgy szeretnek, ahogy vagyok, a hibáimmal együtt, kiskori barátságokat is sikerült felújítanom... Most már nem érdekel, ki mit gondol rólam. Aki el tud fogadni, annak értékelem, aki nem tud elfogadni, azt meg nem kényszeríthetem arra, hogy szeressen, vagy fogadjon el. Az idegenek véleménye sem számít már, hiszen úgysem ismernek. :D Úgyhogy nekem már sikerült megváltoznom. :D
2011. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékig igen. Elég rosszul esik ha valaki pont az ellenkezőjét gondolja rólam, mint ami.

Próbálok "leszokni" erről, és lesz@rni, hogy ki mit gondol rólam.

Párom viszont olyan, hogy inkább röhög egy jót, és utána lesz@rja az egészet. Sokszor emiatt érzem azt, hogy őt semmi nem érdekli.

2011. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!