Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket érdekel, hogy ki mit...

Titeket érdekel, hogy ki mit gondol rólatok?

Figyelt kérdés
Engem igen és rosszul esik ha valaki rosszat gondol rólam.
2011. aug. 14. 16:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
hurrá,megvan mi az a 15/É
2011. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Olyan vagyok amilyen :) Ha valaki szeret így szeret, de ha nem akkor nem

Az a lényeg, hogy a barátom szeret, aki teljesen más mint én, de ennek ellenére nagyon jól egymásra találtunk.


Anyukám véleménye érdekel, de neki meg sose leszek jó..Szóval erről kezdek letenni. Sajnos egészen másképp gondolkozunk és ő ezt nem tudja elfogadni

2011. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szerintem lehet kapcsolni,hogy az pl 15/L,mert az l mellett van az é betű,szóval...
2011. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

Rólam meg azt, hogy "bazinagy házunk van és BMW-vel járunk" szintű családból vagyok, mert normális dolgokra költöm a pénzem és rendesen viselkedek...aztán mindig koppannak xd


Egyébként lesz*rom mit gondolnak, kivéve ha építő jelleggel kritizálnak. Fogadd meg a tanácsomat:

Ha a külsődet kritizálják, csak az elismert személyi edző véleményére adj. Ha a viselkedésedet, csak pszichológuséra , ha a hajadat akkor a fodrász véleményére stb. Tuti befutó leszel :) A többieknek meg helyeselj és ígérd meg hogy úgy lesz, igazuk van és sz*rd le őket. :)

2011. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben érdekel, hogy szeretem tudni. Azt, hogy valaki jót vagy rosszat gondol-e rólam, az nem nagyon. :D Bár kicsit ellentmondásos lehet ez a viselkedésemmel, mert szerintem eléggé képmutató vagyok, de nem tudom, nem azért csinálom hogy jót gondoljanak rólam... csak ilyen vagyok. Aztán néha van hogy "elszólom" magam, de akkor sem zavar, ha valakinek megváltozik a véleménye. (ez idegenekre és ismerősökre is igaz)
2011. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, főleg ha teljesen alaptalanul gondolnak rosszat rólam.
2011. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavar, és mindegy hogy ismerős vagy vadidegen teszi azt, mindkettőn rágódok napokig. Hatalmas megfelelési kényszerem van :(
2011. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, foleg ha a kulsomet eri megjegyzes. Mondom ezt annak ellenere, hogy egyaltalan nem vagyok egy plazababa, pl. kozmetikusnal, fodrasznal meg az eletben nem voltam, megis nagyon erdekel, hogy mit gondolnak vadidegenek. Ha felveszek valamit es az utcan ugy erzem hulyenek neznek benne (pedig erre figyelek alapbol, nem vagyok sem kihivo, sem slampos) kepes vagyok hazamenni, hogy atoltozzek gyorsan. Jo lenne ezt kinoni...
2011. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekel, de semmiben sem befolyásol.
2011. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én több évig farmerban és tornacipőben jártam. 2 éve nem érdekel mások véleménye, és végre rocker vagyok..:) Felszabadulás!
2011. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!